... Дзвінка коляда братчиків у Кривому Розі
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< February 2022 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Visits

 Погода в Україні
 
Дзвінка коляда братчиків у Кривому Розі PDF Print E-mail
Wednesday, 16 February 2022 21:34

misiyi u kryvomu rozi 2022З 4 по 10 січня 2022 року Божого семінаристи Дрогобицької духовної семінарії Олег Мисько та Ярослав Медянко перебували у Кривому Розі, на парафії святого Миколая Чудотворця, адміністратором якої є о. Іван Талайло, випускник нашої семінарії.

Приїхавши 5 січня, семінаристи одразу ж поїхали до каплиці, де молились Божественну Літургію. Опісля вони одразу ж взялися до справ: проводили репетиції вертепу із дітьми та інше. Після того отець розказав про те, як звершується будівництво храму. Проживали браття у римо-католицькому чернечому домі, настоятелем котрого є священник Ян, родом з Самбірщини.

06 січня молились Царські Часи, Вечірню з Літургією Василія Великого відтак відбулася спільна просфора, а ввечері Велике Повечір’я. День Різдва ГНІХ спільнота розпочала з Божественної Літургії, опісля було мирування та різдвяний вертеп. 8 січня день розпочався звично, з Літургії, після якої братія з дітьми зібрались в культурному центрі міста, де разом колядували. Одразу ж після цієї коляди братів-месіонерів було запрошено на захід ПЛАСТу, а саме «РІЗДВЯНА СВІЧЕЧКА», де брати відчули цю атмосферу духу релігійности та патріотизму.

Пізно ввечері 8 січня вирушили назад додому. Дорогою назад, а саме 09 січня, семінаристи завітали в «серце» нашої Церкви у Патріарший собор Воскресіння Христового. Літургію очолював преосвященний владика Степан Сус, котрого ми від імени нашої спільноти привітали з днем його тезоімениництва.

Брати Олег та Ярослав складають найщирішу подяку духівникові братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» вл. Григорієві Комару, ректоратові ДДС та всім тим хто сприяв цій мандрівці.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: