... Хресна хода вулицями Дрогобича
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< April 2024 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Visits

 Погода в Україні
 
Хресна хода вулицями Дрогобича PDF Print E-mail
Sunday, 07 April 2024 20:54

khresna khoda vulytsyamy drohobycha 20247 квітня 2024 р. Б., у Хрестопоклінну неділю, дрогобицькі семінаристи взяли діяльну участь велелюдній хресній ході, яка після чотирирічної перерви знову пройшла вулицями міста Дрогобича. Моління Хресної дороги очолив вл. Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, у спіслужінні з духовенством міста.

Шлях проходив від катедрального храму Пресвятої Трійці до костелу Святого Апостола Вартоломея, Алеї пам'яті померлим героям, пам'ятника Героям Небесної сотні, храму Святих Апостолів Петра і Павла, музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича, та назад до катедрального храму. На кожній зупинці священники читали по декілька стацій та виголошували проповіді.

На завершення хресної ходи вл. Григорій, зокрема, сказав: «Дві тисячі років тому в Єрусалимі також була Хресна дорога. Тоді хрест, що відчинив нам двері до неба, ніс наш Божественний Спаситель на гору Голготу. Тоді також, напевно, було так багато людей, як і сьогодні. Серед них, однак, були й байдужі, які стояли збоку і дивилися на все це без будь-яких почуттів. Їхнє серце не зворушилось. Для чого ж зібралися ми? Ми нині прийшли на Хресну дорогу, бо потребуємо надії, сили, відповідей на важкі питання. Ми йшли зі своїми болями, аби їх вгамувати. Але найголовніше, ми прийшли, аби не збайдужіти, як ті, хто стояв осторонь під хрестом на Голготі. Нині Христос питає кожного з нас: "Ти підеш за Мною, чи скажеш, що боїшся, і будеш непомітно стояти збоку?". Нехай Господь Бог збереже увесь наш народ від збайдужіння і захистить силою свого Животворчого Хреста».

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE: https://www.YOUTUBE.com/channel/dseminaria/
~ TWITTER: https://TWITTER.com/dds_ua