РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи ДДС ознайомилися зі служінням УГКЦ поза межами України |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 16 квітня 2024 19:39 | |||
Спершу о. Андрій представив історію формування ПМВ, основні напрямки його діяльності, а також поділився особистим досвідом такого виду праці. «Сьогоднішня зустріч, – пояснив доповідач, – є, зокрема, сповненням місії нашого Відділу, адже він не тільки співпрацює напряму зі священниками на поселеннях, а й інформує та готує семінаристів до реалій та контексту їхнього майбутнього служіння». Згодом о. Віталій детально розповів про служіння УГКЦ за кордоном, де є українці, але немає сформованих церковних структур УГКЦ. «Таких країн є 54. Серед них 21 (наприклад, Молдова, Румунія, Угорщина, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія, Португалія, Іспанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Греція, Кіпр, Туреччина, Ліван, Ізраїль, Мальта, ОАЕ, Казахстан та Росія) вже має свої громади вірних та принаймі одного нашого священника. Тому, як бачите, поле діяльності надзвичайно широке». Крім цього доповідачі нагадали, що в 2024 р. відбудеться традиційний вишкіл, організований Пасторально-Міграційним Відділом для студентів п'ятих курсів усіх семінарій УГКЦ в Україні. На звершення зустрічі присутні мали можливість задати гостям свої питання, а о. д-р Мирон Бендик, ректор ДДС, який сам неодноразово співпрацював із ПМВ, щиро подякував гостям з ПМВ за їхню клопітку працю та вручив їм пам'ятні подарунки. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|