... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2011 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Вівторок, 17 травня 2011
Місійна поїздка на Полтавщину PDF Друкувати Написати листа
У 2011 р.Б. брати Іван Рубель і Йосип Дочемінський брали участь у великодніх місіях на Полтавщині. Греко-католицькі парафії с. Дашківка і с. Шевченки Кобилянського району обслуговує прот. Євгеній Труш. Під час місій семінаристи допомагали отцю Євгену, насамперед у часі святкових богослужінь, а в будні дні допомагали по господарству. Браття Іван та Йосип розповідають:
Детальніше...

Пасхальні місії семінаристів у Київській Архиєпархії PDF Друкувати Написати листа
Господь благословив апостолів, щоб проповідували благу вість для всіх народів. Під час пасхальних свят 2011 р.Б. студенти Дрогобицької Духовної Семінарії Олег Турків та Роман Копач, почувши голос Божий, з благословення о. Григорія Комара відвідали терени Київської Архиєпархії УГКЦ. Їх духовний досвід збагатився прикладом жертовності та служіння отця Михайла Будника, пароха сіл Голдашівки, Романівки, Осіївки, та міста Бершадь. Семінаристи розповідають:
Детальніше...

Дніпродзержинські місії семінаристів PDF Друкувати Написати листа
Семінаристи Павло Гачан і Іван Комарницький у Пасхальний час з Божої волі мали змогу відвідати парафії Преображення Господнього (м. Дніпродзержинськ) і Благовіщення Пресвятої Богородиці (с. Балівка), де адміністратором є о. Ігор Пагулич. Побувавши на місійних теренах, вони збагатилися місійним досвідом та добрим прикладом священичого служіння.
Детальніше...

Слово №42 PDF Друкувати Написати листа
Детальніше...