... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2022-2028 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2012 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Понеділок, 03 вересня 2012
Візитом папського нунція розпочався навчальний рік у семінарії PDF Друкувати Написати листа

1 вересня 2012 р. Б. у катедральному соборі Пресвятої Трійці відслужилась Архиєрейська Літургія, яка стала початком нового 2012-2013 навчального року. На запрошення преосвященного владики Ярослава (Приріза) Самбірську-Єпархію УГКЦ і, зокрема, стіни Дрогобицької Духовної Семінарії відвідав особливий гість - високопреосвященний владика-нунцій Томас Едвард (Галікссон),який символізує собою присутність Святішого Отця папи Бенедикта XVI на нашій українській землі. Семінарійний хор "Оранта" співом супроводжував це Богослуження.

Детальніше...

Андрій Бунь, "Деструктивний вплив сатанізму на людину" (науковий керівник - о.ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – мгр. Ігор Бриндак) PDF Друкувати Написати листа

ВСТУП
Бог, який у своєму провидінні створює людину на свій образ і подобу та оселяє у раю, покликає її бути співтворцем світу (Бут. 2,19). Людина, перебуваючи у вільному спілкуванні з Богом, поступово зростала у величі свого покликання. Однак, будучи наділена свобідною волею, вона свідомо вибрала протилежний, до пропонованого Богом спосіб життя, наслідком чого зв'язок людини з Богом був розірваний. Поштовхом до вибору людиною гріха, згідно біблійного передання, став змій (Бут. 3,1-6), який як противник Бога спокусив її до цього вибору. Від моменту руйнівного входження гріха у буття людини вона є схильною вибирати життя поза Богом через витворення «власних» принципів та ідеалів, які їй пропонує диявол. Позначене таким вибором життя людини стає певною нормою її буття, яке, будучи протилежне Божому провидінню, своїм «наставником» вибирає сатану. Такий вибір несе в собі деструктивний характер, який заторкує цілу особу.

Детальніше...