... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
травня 2024

Субота, 25 травня 2024

Семінарія приймала гостей з нагоди дня відкритих дверей PDF Друкувати Написати листа

seminariya pryymala hostey z nahody dnya vidkrytykh dverey 202425 травня 2024 р. Б. у стінах Дрогобицької семінарії відбувся день відкритих дверей для парафіяльного юнацтва Самбірсько-Дрогобицької єпархії та, зокрема, для потенційних вступників до ДДС. За організацію дійства відповідали семінаристи V курсу.

Детальніше...

Завершився навчальний рік у Малій семінарії PDF Друкувати Написати листа

mala seminaria 202424 травня 2024 року Божого завершився черговий навчальний рік на Підготовчому курсу та в Малій семінарії, які функціонують при Дрогобицькій духовній семінарії. Цьогоріч у Малій семінарії успішно склали підсумкові іспити 32 юнаки. Впродовж навчального року учнів першого курсу вивчали Біблійну історію, Літургіку та Літургійний рік і сьогодні мали нагоду продемонструвати свої знання перед викладачами. Підсумком для учнів другого курсу стала перевірка знань, які вони отримали, вивчаючи Біблійну історію (Новий Завіт), Божественну Літургію та Історію Церкви.

Детальніше...

Читайте свіжий номер семінарійного "Слова" PDF Друкувати Написати листа

Slovo 98Вийшов літній номер релігійно-суспільного часопису «Слово» (№ 98), який видає Дрогобицька духовна семінарія. У «Шпальті редактора» о. д-р Роман Андрійовський зазначає, що сучасна російсько-українська війна є боротьбою не лише за території, а й за ідентичність. А українське мистецтво (зокрема й сакральне) є важливим елементом української ідентичності, одним із найважливіших маркерів, який позначає українськість. Ось чому попри те, що вже минуло 10 років від початку російської збройної агресії проти України і більше 2 років від її повномасштабної фази, редколегія семінарійного релігійно-суспільного часопису «Слово» вирішила присвятити увагу мистецтву.

Детальніше...


Понеділок, 20 травня 2024

Відбулася традиційна єпархіальна проща до чудотворного місця у с. Грушів PDF Друкувати Написати листа

vidbulasya tradytsiyna yeparkhialʹna proshcha do chudotvornoho mistsya u s hrushiv 202419 травня 2024 р. Б., у неділю Мироносиць, дрогобицька семінарійна спільнота взяла участь у щорічній єпархіальній прощі до села Грушів, організованій з нагоди 37-ліття місцевого об'явлення Пресвятої Богородиці. Святкову Архиєрейську Літургію очолив вл. Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні із вл. Григорієм, єпископом-помічником, та єпархіальним духовенством, а богослужбовий спів провадив семінарійний хор «Оранта» (кер. – о. Андрій Бунь). По Літургії відбулося освячення наріжного каменя під будову нової богослужбової каплиці.

Детальніше...


Четвер, 16 травня 2024

Семінарійна спільнота відзначила свій храмовий празник PDF Друкувати Написати листа

2024 praznyk ddsЦьогоріч внаслідок календарної реформи церковний місяцеслов УГКЦ доповнився новими святими. Серед числа новітніх свят декілька присвячені українським новомученикам, які постраждали за вірність Христу під час окупації наших земель радянським режимом. 16 травня стало днем вшанування подвигу преподобних священномучеників Северіана, Якима і Віталія, ієромонахів дрогобицьких. Тому у 2024 р.Б. семінарійна спільнота ДДС вперше відсвяткувала літургійний спомин своїх небесних покровителів.

Детальніше...


Понеділок, 13 травня 2024

Про пасхальні місії дрогобицьких семінаристів PDF Друкувати Написати листа

2024 missionsВже традиційною стала місійна діяльність дрогобицьких семінаристів. Щорічно впродовж різдвяних, пасхальних та літніх канікул братія відвідує східні, південні та центральні регіони України для допомоги місцевим греко-католицьким громадам. Цьогоріч також у пасхальний час чимало дрогобицьких семінаристів традиційно відвідали греко-католицькі парафіяльні громади, що знаходяться на місійних теренах нашої України.

Детальніше...


Неділя, 05 травня 2024

Семінарійна спільнота відсвяткувала Пасху Христову PDF Друкувати Написати листа

paskha 2024«Це день, що його створив Господь, тож радіймо і веселімся в нім» – цими словами увінчується Велика Чотиридесятниця та Страсний тиждень, якими прямує семінарійна спільнота до світлого свята Воскресіння Христового. Згідно з усталеними традиціями, семінаристи та отці зустрічають з молитвою на устах День перемоги Життя над смертю, Світла над темрявою. Кожен долучається до поширення і зустрічі цього торжества у особливий спосіб. Не став винятком і 2024 рік Божий.

Детальніше...


П'ятниця, 03 травня 2024

ЕФФАТА ДДС: Взаємозвʼязок між Старим і Новим Завітом. Частина 2 (випуск №32) [ВІДЕО] PDF Друкувати Написати листа

У 32-ому відеовипуску за підсумками засідання товариства "Еффата", яке діє у Дрогобицькій духовній семінарії, п. Ігор Бриндак продовжує розповідати про взаємозвʼязок між Старим і Новим Завітами, піднімаючи чергові цікаві теми.

Детальніше...