Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Малий підручник для вжитку провідників і членів Архибратства Божої Матері Неустанної Помочі основаного при церкві оо. Редемптористів у Станиславові |
![]() |
![]() |
![]() |
Категорії:
Проект "Оцифрована спадщина" > Духовність
Сторінки: 88
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1938
Link:
![]() |
Візитів: 36235 | |
Опис
Книжечка, видана "Союзною друкарнею" у Станиславові (тепер - Івано-Франківськ) за благословення владики Івана (Латишевського), єпископа-помічника Станиславівської Єпархії, містить історію та статути Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі, яке було засноване Чином Найсвятішого Ізбавителя у 1927 року в цьому ж місті з метою пожвавлення духовного життя мирян на галицьких парохіях. Видання також містить молитви та пісні, корисні для використання членами Архибратства. У книжечці читаємо: "Закладаючи це нове братство мали ми намір зарадити особливим потребам вірних грецького бряду а саме у надії згуртувати багато душ у першу чергу таких, що брали участь у св. Місіях голошених оо. Місіонарами Ч. Св. Ізбавителя, щоби за Неустанною Поміччю Божої Матері вели життя більш совершенне через часте принимання св. Тайн. Одобрене наперід місцевим Ординаріятом братсво дістало опісля також потвердження Ексцеленції Впреосвщ. Митрополита Андрея Шептицького та Ексцеленції Преосв. Йосафата Коциловського, єпископа перемиського. Оба Преосв. Владики дали позволения ширити його в їхніх єпархіях передусім з нагоди св. Місій. Невдовзі це святе діло поширилось по всьому краю, так що при кінці 1929 року числило вже 15.000 членів так у самому Станиславові, як у ріжних парохіях усіх трьох галицьких єпархій". |
|
Дата: Wednesday, 11 December 2019 18:39
|