... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< May 2014 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Visits

 Погода в Україні
 
May 2014

Saturday, 31 May 2014

Закінчився навчальний рік в Малій духовній семінарії [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt30 травня 2014 року відбулись випускні іспити у Малій духовній семінарії. Малі семінаристи 3-го курсу отримали Свідоцтва про її закінчення. Цьогоріч випускниками стали 11 братів. Успішна здача іспитів зробила братів на крок ближчими до Великої семінарії.

Детальніше...


Monday, 26 May 2014

Патріотичний елемент у пастирській праці блаженного Омеляна Ковча PDF Print Write e-mail

Ігор БРИНДАК, викладач

omelyan kovchУ попередньому номері «Живої Води» була згадка про 70-Ті роковини з дня загибелі священномученика УГКЦ отця Омеляна Ковча. Про цього подвижника віри упродовж останніх років написано чимало. Однак головний акцент, як правило, ставиться на його мученицькій смерті, що і є цілком зрозумілим. Та все ж для більшості людей залишається маловідомою інший бік діяльності цього священика. Маю на увазі його подвижницьку діяльність у сфері національного відродження. Тому ця публікація є спробою заповнити цю прогалину.

Детальніше...


Friday, 23 May 2014

Представники ректорату ДДС взяли участь у засіданні Патріаршої Комісії у справах духовенства УГКЦ PDF Print Write e-mail

19-23 травня 2014 р.Б. ректор та проректор з навчання ДДС взяли участь у засіданнях Комісії у справах духовенства Патріаршої курії УГКЦ, яка відбулася у відпустовому місці у Зарваниці, що на Тернопільщині. Зустріч, в якій взяли ректори та віце-ректори семінарій з України та з-за кордону, очолив преосвященніший Владика Кен (Новаківський), єпарх Нью-Вестмінстерський, Голова Комісії. 

Детальніше...


Friday, 16 May 2014

Воскресіння Христове у Новодонецьку PDF Print Write e-mail


altЦими пасхальними місіями (18 – 22 квітня) брати Ковалів Юрій та брат Володимир Нечай відвідали парафію Преображення Господнього, що в смт. Новодонецьке, Донецького екзархату, настоятелем якої є о . Володимир Кузик. Вже не вперше, ми відвідуєм це селище, аби разом з вірними даної парафії прославити Христа в часі Різдвяних свят, а також страсних і пасхальних днів. Перебуваючи не одноразово там, нас зацікавила і цікавить особа отця Володимира, який жертвенно служить на Христовій ниві, виконуючи те, до чого його покликав Господь.

Детальніше...


Thursday, 15 May 2014

Дрогобицькі місіонери в Снігурівці PDF Print Write e-mail

altЦьогорічні пасхальні свята брати Назар Лесів та Тарас Каблаш провели на славних козацьких землях запорізької області у мальовничому селі Снігурівка, яке пережило дуже не просту історію. Як повідомляють історичні довідки, з ХІІІ по ХХ ст. село населяли німці, а у 40-х роках ХХ ст. сюди були примусово привезені переселенці із західних областей України

Детальніше...

Пасхальні місії у Хмільнику PDF Print Write e-mail


altЦього 2014 року Божого двоє братів з другого курсу: Іван Ільницький та Владислав Стефанишин мали змогу відвідати місійні терени у Вінницькій області, а саме місто Хмільник (Київська архиєпархія). Саме у цьому місті уже четвертий рік служить випускник нашої Дрогобицької духовної семінарії о. Олександр Плєшанов. Братів приємно вразила гостинність, яку семінаристи відчули від отця з родиною, а також їх зігрівала любов та дружність його парафіян. Брати ревно допомагали отцеві у підготовці до найбільшого християнського свята

Детальніше...

Пасхальні місії в Прилуках PDF Print Write e-mail


altЦього року, брат Андрій Лінинський з 16 по 22 квітня був на пасхальних місіях у м. Прилуки Чернігівської області. Дана громада діє при храмі Покрова Пресвятої Богородиці та знаходиться на тереторії Київської Архиєпархії. Її очолює о. Дмитро Горнакевич, випускник нашої семінарії. Для потреб вірних на даний час служить каплиця і вже є виділене місце на побудову храму. Нині громада ще не є дуже чисельною, бо щоденні богослужіння відбуваються лише з моменту посвячення каплиці, а це з жовтня минулого року. Сама каплиця знаходиться у мальовничому куточку на окраїні міста де ще не має жодного храму, що може послужити для подальшого кращого розвитку громади.

Детальніше...


Monday, 12 May 2014

Семінаристи взяли учать у прощі до Грушева [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt11 травня 2014 року, у День матері, відбулась єпархіальна до Грушева. Частина паломників, серед яких була велика кількість молоді, дорогу до чудотворного місця подолали пішки. О 6 годині ранку колона прочан, з молитвою на устах, розпочала свій шлях від Катедрального собору Пресвятої Трійці.

Детальніше...


Saturday, 10 May 2014

День матері в семінарії [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt10 травня 2014 року в стінах Дрогобицької духовної семінарії відбувся концерт, присвячений Дню матері. Організувало свято для матерів Братство Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Детальніше...


Sunday, 04 May 2014

Великодні відвідини Сумщини [ФОТО] PDF Print Write e-mail

altЦьогорічних великодніх свят наші брати Мар'ян Топорович (IV курс) і Роман Лупак (IV курс) відвідали Сумську область. За одною з легенд, м. Суми отримало теперішню назву від місця, де було знайдено три мисливські сумки, наповнені золотом. За козаччини територію області почали заселяти втікачі від поневолення панами, адже ця земля була під меншою експансією магнатів і славилась своєю родючістю. Проте найбільшим рушієм розбудови міста стало виготовлення цукру. Через те в місті відкриваються заводи, починають будувати величаві храми, костел, школи. На даний час в місті проживає близько 270 тис. осіб, в основному українського походження. Для духовних потреб є декілька десятків храмів як московського патріархату так і київського, діють римо-католицька і греко-католицька парафії, також різні деномінації протестантизму.

Детальніше...