Translate into...
Newsletter
- 07/09 Молитовне святкування Різдва Пресвятої Богородиці
- 07/09 Розпочалось навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах
- 06/09 Студенти 6-го курсу ознайомилися з особливостями душпастирського служіння серед безхатченків
- 06/09 Шестикурсники ДДС відвідали ЗРЦ «Назарет»
- 05/09 Побачила світ чергова цікава книга о. д-ра Мирона Бендика про богословʼя
Most Read
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- Наука, яка веде до Бога
- Богдан Огоновський, «Роль Князя Костянтина-Василя Острозького в унії Київської Митрополії з Римським Апостольським Престолом» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Роман Андрійовський)
- Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- Богдан Піддубний, «Роль батька у сім’ї на основі книги Юзефа Августина "Бути батьком"» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
Практичний проводник для священиковъ въ загалі, а въ особенности для дупшастырей |
Категорії:
Проект "Оцифрована спадщина" > Богослов'я
Автор:
Бачинський Олександр
Сторінки: 704
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1901
Link:
Завантажити
|
|
Візитів: 90060 | |
Опис
Дана книга, написана відомим церковним автором кінця ХІХ - початку ХХ ст. і вийшла у Типографії Ставропігійного Інституту у Львові у 1901 р. в серії "Богословська Біліотека" (5 т.), видавцем і редактором якої був сам автор. Тут містяться практичні поради для священнослужителів, які покликані допомогти їм у пастирському служінні. Крім всього іншого, автор наводить взірці документів, що можуть знадобитися священику в різних ситуаціях. Тому це гарна пам'ятка для вивчення особливостей парафіяльного життя в Галичині в ХІХ - ХХ стт. Крім того, вона може послужити і сучасним душпастирям як посібник з Пастирського богослов'я, бо багато матеріалу, що міститься в ній, є актуальним і сьогодні. При написанні книги, як це зазначено в передмові (ст.6), використано праці римокатолицьких письменників, а саме: Skarb Kapłana czyli zbiór głównych rzeczy, jakie kapłan powinien znać, aby uświętobliwić samego siebie i uświętobliwić drugich (Jozefa Mach - Kraków 1886); Anleitung zum geistlichen Geschäftsstyle nach dem gemeinen und dem Oesterreichischen Kirchenrechte (Joseph Helfert - Prag 1837); Praktisches Geschäftsbuch für den Curat-Clerus Oesterreichs (Wolfgang DANNERBAUER - Wien 1896). |
|
Дата: Monday, 10 October 2011 10:09
|