Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Три синоди перемиські й єпархіальні постанови валявські в 17 – 19 ст. |
![]() |
![]() |
![]() |
Категорії:
Проект "Оцифрована спадщина" > Канонічне право
Автор:
Лакота Григорій
Сторінки: 176
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1939
Link:
![]() |
Візитів: 92303 | |
Опис
Книга підготована владикою Григорієм (Лакотою) і вийшла друком у Перемишлі у 1939 р. Це - збірка рішень трьох єпархіальних перемишльських синодів, а саме: від 1693 за часів єпископа Інокентія (Винницького), від 1740 р за єпископа Ієроніма (Устрицького) і від 1818 за єпископ Михайла (Левицького). До цього додані також деякі валявські постанови, тобто ухвали й зарядження, видані на загальних зборах представників єпархіяльного духовенства (перш за все деканів) Перемишльської Єпархії, що з огляду на відсутність в ІІ пол. XVIII ст. відповідних умов для цього у Перемишлі відбувалися у Валяві (поблизу Перемишля) за єпископів: Онуфрія (Шумлянського) (1746-1762), Атанасія (Шептицького) (1762—1779) і Максиміліяна Рилла(1780 (1783) - 1794)-). Ця збірка містить валявські постанови 1756, 1764, 1765, 1780 і 1783 рр. Книга є важливою для вивчення історії старовинної Перемишльської єпархії та цінним джерелом для формування помісного права Київської Церкви. |
|
Дата: Thursday, 17 May 2012 10:01
|