... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Photo Gallery

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< March 2016 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Visits

 Погода в Україні
 
March 2016

Wednesday, 30 March 2016

Про що постимо? PDF Print Write e-mail

о. Степан УГРИН

altСам заголовок статті видається трохи незвичним, адже людина, що переймає практику посту, постить для чогось, а не про щось. Однак все ж такий вислів, видається, звучить краще, щоб підкреслити один доволі важливий момент нашого життя – власні гріхи чи, може навіть краще сказати, «темну сторону» кожного із нас. Про неї ми, взагалі-то, більше воліємо мовчати, ніж говорити. В деяких східних народів є такий вислів-запитання: «про що мовчиш?». Саме над тим, про що мовчимо, й годиться попрацювати в час Великого Посту, адже «Правдивий піст – це усунення гріхів», - повчав Василій Великий.

Детальніше...


Sunday, 27 March 2016

Дрогобицькі семінаристи виступили на конференції у Львівській духовній семінарії [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt25-27 березня 2016 року у стінах Львівської духовної семінарії відбулась всеукраїнська студентська науково-практична конференція семінарій УГКЦ «Отець Ісидор Дольницький – духовний наставник семінаристів». В конференції взяли участь семінаристи Львівської, Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Дрогобицької семінарій, а також Василіянського інституту філософсько-богословських студій. Нашу семінарію на конференції представляло 7 братів.

Детальніше...


Wednesday, 23 March 2016

Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" вшанувало річницю смерті свого засновника [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt22 березня 2016 року Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" відзначило 92-гу річницю з дня смерті свого засновника, великого мужа нашої Церкви о. Ісидора Дольницького. У актовому залі семінарії відбувся Вечір пам'яті, під час якого братчики мали можливість розважити над життям отця Ісидора, поглянути на плоди його праці і побачити в ньому взірець для наслідування.

Детальніше...


Monday, 21 March 2016

Завершились великопосні реколекції [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt18-20 березня 2016 року у Дрогобицькій духовній семінарії відбулись традиційні великопосні реколекції. Ці дні брати провели в тиші, здійснюючи мандрівку у глибини самих себе, розважаючи над важливими темами свого духовного життя, дослухаючись до голосу Божого. Провідником у цій подорожі був випускник нашої семінарії, ієромонах студійського уставу о. Аліпій (Федун).

Детальніше...


Friday, 18 March 2016

«Я сказав вам усе заздалегідь» PDF Print Write e-mail

Ігор БРИНДАК

altСлова, винесені у заголовок, взяті з Євангелія: «Ви ж зважайте! Я сказав вам усе заздалегідь» (Мр. 13, 23). Проте відразу хочемо застерегти читачів, що мова у цій публікації йтиме не про якісь апокаліптичні події, а про інші речі, про які Спаситель також сказав наперед. Хоч, правда, люди менше звертають на них увагу.

Детальніше...


Sunday, 13 March 2016

"Хай Бог простить і я прощаю!" [ФОТО] PDF Print Write e-mail

altОстання неділя перед Постом має назву Сиропусної, або Неділі Прощення. В цей день відбуваються останні приготування перед мандрівкою Великим Постом, а саме християни повинні простити усім своїм кривдникам і недоброзичливцям, щоб з чистим сумлінням розпочати шлях святої Чотиридесятниці. З цієї нагоди у всіх храмах відбувається особливе молитовне дійство - чин всепрощення, під час якого духовенство та вірні просять одні в одних пробачення. 13 березня 2016 року семінарійна спільнота взяла участь у такому чині.

Детальніше...

Тарас Шевченко - великий син українського народу [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt11 березня 2016 року у актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась святкова академія з нагоди 202-ї річниці з дня народження видатного поета, славного Кобзаря, Сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Семінаристи мали змогу ще раз пригадати життєвий шлях поета, перенестись у нелегкі часи, коли він творив, відчути у його поезії любов і відданість Батьківщині, тугу через гірку її долю і надію на краще майбутнє.

Детальніше...


Monday, 07 March 2016

Чи правда, що у Дрогобичі колись сталась подія, подібна до тієї, яку показано у фільмі "Чудо"? PDF Print Write e-mail

Ігор БРИНДАК

altУ свій час широкого розголосу набула історія, яка трапилася в 1955 році в Куйбишеві, про дівчину, яка танцювала із іконою святого Миколая та закам’яніла. Свого часу про це також було знято фільм «Чудо», обговорення якого відбулось на сторінках часопису «З любов’ю у світ». Але доводиться чути, що подібний випадок стався також і в Дрогобичі. Чи це правда?

Детальніше...


Thursday, 03 March 2016

Багато людей говорять: «Я в Бога вірю, але Церкви не визнаю». Що на це відповісти? PDF Print Write e-mail

Ігор БРИНДАК

altХто вірить у Бога, то вірить також і у все те, що Бог сказав людству, в тому числі і про заснування Церкви: «На цій скелі збудую Мою церкву і що пекельні ворота її не подолають» (Мт. 16, 18). Це слова Ісуса Христа, які, слід зауважити, цілком підтвердилися в історії. За дві тисячі років були неодноразові спроби знищити Церкву, всі вони закінчилися невдачею. Гріхи тих або інших членів Церкви, навіть і деяких пастирів, ці Євангельські слова зовсім не заперечують, бо не призвели вони до розвалу Церкви, хоча, згідно з людською логікою, так би мало й статися.

Детальніше...