... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< January 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 30
31            

Visits

 Погода в Україні
 
Saturday, 29 January 2011
Дрогобицькі семінаристи колядували на Херсонщині PDF Print Write e-mail
Іван Турчин та бр. Іван Стефанишин Різдвяні свята 2011 р.Б. провели на Херсонщині, у селах Сонячне та Федорівна, котрі належать до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. У часі зимових місій вони допомагали о. Богдану у богослужіннях, а також разом з парафіянами колядками прославляли народження Христа.
Детальніше...

Першотравенські різдвяні колядки за участю дрогобицьких семінаристів PDF Print Write e-mail
У 2011 р. в часі Різдвяних свят брати Іван Герасимлюк та Тарас Зубко перебували на місіях у Донецько- Кримському Екзархаті, а зокрема у Першотравенську Дніпропетровської області. Адміністратором місцевої греко-католицької парафії Різдва Пресвятої Богородиці є о. Лев. 
7 січня – по закінченні Божественої Літургії разом з парафіяльною молоддю семінаристи представили Різдвяну сценку, з нагоди великого свята Різдва Христового. 8 січня разом із парафіянами вони завітали із колядою у кожну хату вірних даної парафії.
Детальніше...

З різдвяною колядою до Одесько-Кримського екзархату PDF Print Write e-mail
Під час зимових вакацій 2010-2011 навчального року студенти Дрогобицької духовної семінарії Богдан Хом’як та Петро Маковецький побували з різдвяними місіями у селах Антонівка, Зеленівка та Музиківка, котрі належать до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. Опікується цими селами о. Ігор Макар. Брати-семінаристи не вперше відвідують ці греко-католицькі громади, бо для них вже стало доброю традицією розділяти різдвяну та пасхальну радість з вірними нашої Церкви, котрі проживають на півдні України.
Детальніше...

Герої Базару - символ українського повстання PDF Print Write e-mail

Роман НАЗАР

Увсіх народів є ціла низка свят, які оспівують подвиги борців за краще та щасливе майбутнє своєї держави. Календар же української історії просякнутий кров'ю синів-геро-їв, що жертвували своїм життям для майбутнього своєї нації, щоб власним прикладом виховувати нові покоління захисників Батьківщини. Одні з таких лицарів, на прикладі яких будується світогляд, культура та виховання нації- герої Базарської трагедії. На перший погляд, пройдений ними шлях може виглядати безглуздим, тому що вже на початках виглядав самогубством. Деякі історичні джерела називають рейд військ УНР походом відчаю... Можливо, за законами логіки, коли співвідношення сил різниться в декілька разів, можна так розцінювати. Однак любов до своєї Батьківщини, яка не вкладається в закони логіки, а підносить до висот самопожертви, поклала на їхні рамена важкий та окровавлений хрест свого народу, який вони гідно пронесли у своєму подвигу.

Детальніше...