... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< January 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
31            

Visits

 Погода в Україні
 
Sunday, 30 January 2011
Дорога Христових Заповідей,чи дорога багатства? PDF Print Write e-mail

Володимир БОГЕНЧУК

Це одна з найяскравіших та найбільш захоплюючих історій Євангелії від Марка. Ця розповідь є також у Євангелиста Матея (Мт. 19, 16-26). Марко оповідає, що хтось (у Матея – це юнак) підбіг до Ісуса і впав перед Ним на коліна, демонструючи цим довір’я до Христа та своє справжнє бажання отримати від Нього цілковито правдиву відповідь на важливе для нього запитання. Для Христа важливим було прагнення юнака, котрий бажав віднайти істину. Це проявлялося в його бажанні заглянути в глибину закону, не обмежуючись його зовнішнім виконанням.

Детальніше...

Різдвяні святкування семінаристів на Херсонщині PDF Print Write e-mail

На Різдвяні свята 2011 р.Б. семінаристи Дрогобицької Духовної семінарії Роман Шльомський та Володимир Шотіков відвідали Херсонщину. Перебування з рідвяними місіями у селі Зміївка (130 км. від Херсона), котре належить до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ, було для них першим. На теренах цієї єпархії звершує пастирське служіння о. Роман. 

Детальніше...

Святкування Різдва Христового у Криму PDF Print Write e-mail
Цьогорічні різдвяні свята брати Приріз Ростислав і Мельничук Андрій, студенти 5-го курсу Дрогобицької Духовної семінарії, під час зимових вакацій побували у м. Євпаторія АР Крим. Вони мали можливість спільно молитися та святкувати разом із місцевою греко-католицькою громадою Покрови Пресвятої Богородиці, котра належить до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ.
Детальніше...

До Зугреса з рідвяними місіями PDF Print Write e-mail

На початку січня 2011 р.Б. брати Андрій Василиків та Андрій Кобільник були на Різдвяних місіях в м. Зугрес, що належить до Донецько–Харківського екзархату УГКЦ. Настоятелем місцевої парафії Різдва Господнього є о. Ігор Опацький, випускник Івано–Франківської Теологічної Академії УГКЦ. о. Ігор після закінчення академії в 2001р. прибув на Східну Україну і вже майже 10 р. духовно опікується парафією в м. Зугрес.Браття допомагали співати святкові богослужіння, прислуговували... Крім того, вони разом з отцем Ігорем та парохіянами з різвяною колядою відвідали місцевих парафіян.

Детальніше...