... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< January 2011 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Visits

 Погода в Україні
 
January 2011

Monday, 31 January 2011

Різдвяна коляда у Кременчуці PDF Print Write e-mail

В часі Різдвяних свят брати Андрій Кітик і Тарас Каблаш провели місії у м. Кременчук Донецько-Харківського екзархату. Брати-семінаристи допомагали родині священика у щоденній домашній роботі, приготуванні Святвечора, проведенні місцевою греко-католицькою громадою Різдвяних Богослужінь. А на свято Собору Пресвятої Богородиці брати розділили радість усієї громади, адже на парафії урочисто відбувся перший шлюб. Разом з отцем та його дружиною брати відвідали з колядою парафіян, сусідів та знайомих родини священика. Крім того, принесли різдвяну благовість до Міської Ради, школи, редакцій газет, магазинів...

Детальніше...

До Харцизька з різдвяною колядою PDF Print Write e-mail
Брати Тарас Буричко та Іван Вінічук, семінаристи 4 курсу Дрогобицької духовної семінарії, у 2011 р. Б. побували на Різдвяних місіях в м.Харцизьк. Місцевий храм Преображення ГНІХ належить до Донецько-Харківського екзархату УГКЦ. На парафії служить о.Лев Струков, випускник нашої семінарії. Браття-семінаристи вже добре знають цю парафію, бо відвідують її не вперше. Це допомогло їм організувати різдвяні святкування. 
Детальніше...


Sunday, 30 January 2011

Дорога Христових Заповідей,чи дорога багатства? PDF Print Write e-mail

Володимир БОГЕНЧУК

Це одна з найяскравіших та найбільш захоплюючих історій Євангелії від Марка. Ця розповідь є також у Євангелиста Матея (Мт. 19, 16-26). Марко оповідає, що хтось (у Матея – це юнак) підбіг до Ісуса і впав перед Ним на коліна, демонструючи цим довір’я до Христа та своє справжнє бажання отримати від Нього цілковито правдиву відповідь на важливе для нього запитання. Для Христа важливим було прагнення юнака, котрий бажав віднайти істину. Це проявлялося в його бажанні заглянути в глибину закону, не обмежуючись його зовнішнім виконанням.

Детальніше...

Різдвяні святкування семінаристів на Херсонщині PDF Print Write e-mail

На Різдвяні свята 2011 р.Б. семінаристи Дрогобицької Духовної семінарії Роман Шльомський та Володимир Шотіков відвідали Херсонщину. Перебування з рідвяними місіями у селі Зміївка (130 км. від Херсона), котре належить до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ, було для них першим. На теренах цієї єпархії звершує пастирське служіння о. Роман. 

Детальніше...

Святкування Різдва Христового у Криму PDF Print Write e-mail
Цьогорічні різдвяні свята брати Приріз Ростислав і Мельничук Андрій, студенти 5-го курсу Дрогобицької Духовної семінарії, під час зимових вакацій побували у м. Євпаторія АР Крим. Вони мали можливість спільно молитися та святкувати разом із місцевою греко-католицькою громадою Покрови Пресвятої Богородиці, котра належить до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ.
Детальніше...

До Зугреса з рідвяними місіями PDF Print Write e-mail

На початку січня 2011 р.Б. брати Андрій Василиків та Андрій Кобільник були на Різдвяних місіях в м. Зугрес, що належить до Донецько–Харківського екзархату УГКЦ. Настоятелем місцевої парафії Різдва Господнього є о. Ігор Опацький, випускник Івано–Франківської Теологічної Академії УГКЦ. о. Ігор після закінчення академії в 2001р. прибув на Східну Україну і вже майже 10 р. духовно опікується парафією в м. Зугрес.Браття допомагали співати святкові богослужіння, прислуговували... Крім того, вони разом з отцем Ігорем та парохіянами з різвяною колядою відвідали місцевих парафіян.

Детальніше...


Saturday, 29 January 2011

Дрогобицькі семінаристи колядували на Херсонщині PDF Print Write e-mail
Іван Турчин та бр. Іван Стефанишин Різдвяні свята 2011 р.Б. провели на Херсонщині, у селах Сонячне та Федорівна, котрі належать до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. У часі зимових місій вони допомагали о. Богдану у богослужіннях, а також разом з парафіянами колядками прославляли народження Христа.
Детальніше...

Першотравенські різдвяні колядки за участю дрогобицьких семінаристів PDF Print Write e-mail
У 2011 р. в часі Різдвяних свят брати Іван Герасимлюк та Тарас Зубко перебували на місіях у Донецько- Кримському Екзархаті, а зокрема у Першотравенську Дніпропетровської області. Адміністратором місцевої греко-католицької парафії Різдва Пресвятої Богородиці є о. Лев. 
7 січня – по закінченні Божественої Літургії разом з парафіяльною молоддю семінаристи представили Різдвяну сценку, з нагоди великого свята Різдва Христового. 8 січня разом із парафіянами вони завітали із колядою у кожну хату вірних даної парафії.
Детальніше...

З різдвяною колядою до Одесько-Кримського екзархату PDF Print Write e-mail
Під час зимових вакацій 2010-2011 навчального року студенти Дрогобицької духовної семінарії Богдан Хом’як та Петро Маковецький побували з різдвяними місіями у селах Антонівка, Зеленівка та Музиківка, котрі належать до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. Опікується цими селами о. Ігор Макар. Брати-семінаристи не вперше відвідують ці греко-католицькі громади, бо для них вже стало доброю традицією розділяти різдвяну та пасхальну радість з вірними нашої Церкви, котрі проживають на півдні України.
Детальніше...

Герої Базару - символ українського повстання PDF Print Write e-mail

Роман НАЗАР

Увсіх народів є ціла низка свят, які оспівують подвиги борців за краще та щасливе майбутнє своєї держави. Календар же української історії просякнутий кров'ю синів-геро-їв, що жертвували своїм життям для майбутнього своєї нації, щоб власним прикладом виховувати нові покоління захисників Батьківщини. Одні з таких лицарів, на прикладі яких будується світогляд, культура та виховання нації- герої Базарської трагедії. На перший погляд, пройдений ними шлях може виглядати безглуздим, тому що вже на початках виглядав самогубством. Деякі історичні джерела називають рейд військ УНР походом відчаю... Можливо, за законами логіки, коли співвідношення сил різниться в декілька разів, можна так розцінювати. Однак любов до своєї Батьківщини, яка не вкладається в закони логіки, а підносить до висот самопожертви, поклала на їхні рамена важкий та окровавлений хрест свого народу, який вони гідно пронесли у своєму подвигу.

Детальніше...

Page 1 of 2
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>