... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< July 2017 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29 30
31            

Visits

 Погода в Україні
 
Sunday, 23 July 2017
Володимир Фірич, «Вчення VІІ Вселенського Собору про іконопочитання у дослідженнях російського богослова В.В. Болотова» (науковий керівник - о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент – о. д-р Роман Федько) PDF Print Write e-mail

ВСТУП
Проблематика іконопочитання була і залишається актуальною. Як в часи Вселенських Соборів, так і в сьогоднішніх реаліях існує чимало сект та релігійних рухів, котрі відкидають ікону, неправильно розуміючи її сутністно. Більше того, багато християн дуже часто до кінця не усвідомлюють справжнього значення ікони, і, тим самим, сприймають її як свого роду якийсь «оберіг», наділений магічною силою. Виходячи з цього вважаємо, що опрацювання богослов’я ікони, запропоноване у нашій дипломній роботі, послужить кращому розумінню сенсу ікони, а водночас і поглибленню християнської віри.

Детальніше...

Сезон полювання на долар… PDF Print Write e-mail

Андрій Витівський

... «стиль» нашого часу. Неоглядність міст, в яких губиться людська особистість; будівлі, високі, наче гори; безперервне акустичне бомбардування радіо; газетні заголовки, які змінюються тричі на день, не даючи часу зметикувати, що ж тут насправді важливе – все це лиш виокремлені риси загального стану речей, при яких індивід протистоїть величинам, які не залежать від нього, та відчуває себе піщинкою у порівнянні з ними.

Детальніше...