Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарійна спільнота привітала владику Ярослава з 60-літтям [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 31 March 2023 12:23 | |||
О. Мирон Бендик, ректор ДДС, подякував вл. Ярославу за роки архиєрейського служіння, побажав кріпості та наснаги для звершення Божої волі на стежках життєвої дороги та попросив про молитовну підтримку ректоратові та викладацькому складу задля успішності інтелектуального та духовного проводу студентів Дрогобицької семінарії. "Архиєрейська мітра, яку даруємо Вам, дорогий владико, - сказав ректор, - є символом служіння єпископа: з одного боку, вона нагадує терновий вінок Христа, а з іншого те, що Його випробування звершилися небесною славою". Спільнота семінаристів приєдналася до привітань, виконавши для архиєрея співаний дарунок. В знак вдячності хор ДДС "Оранта" щиро бажав владиці "Многая літа!", а семінарійний вокальний секстет привітав піснею з такими побажаннями: "Хай щастить вам в дорозі, щоб до неба вам дійти! Не турбуйтесь, Бог поможе, вашу стежку освітить! Хай для вас завжди лунає пісня щастя і добра! Хай вас Бог благословляє від сьогодні до кінця!". Див. відео:
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|