... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< January 2013 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Visits

 Погода в Україні
 
January 2013

Thursday, 31 January 2013

Різдвяні місії на парохії Покрови Пресвятої Богородиці у Донецьку PDF Print Write e-mail

Семінарист VІ курсу брат Андрій Марчук побував на місіях у м. Донецьку в кафедральному храмі «Покров Пресвятої Богородиці». Під мелодійний спів церковного хору, який подарував різноманітні колядки, які сповістили всім вірним про народження Спасителя світу. Вже за традицією кожного року з благословення духовенства в день перед урочистим різдв’яним богослужінням організовується свята вечеря в духовному центрі, який знаходиться на території собору для людей, які за певних обставин перебувають далеко від своїх рідних домівок.

Детальніше...


Wednesday, 30 January 2013

План заходів з проведення в Самбірсько-Дрогобицькій Єпархії Року віри PDF Print Write e-mail

Враховуючи те, що у 2013 р. Б. відповідно до рішення № 22 Синоду Єпископів (Вінніпег - Канада, 9-15.09.2012) Українська Греко-Католицька Церква відзначає Рік віри, що збігається з 1025-ою річницею Володимирового Хрещення, та керуючись «Планом заходів для проведення Року віри УГКЦ на загально-церковному рівні» і «Рекомендаціями заходів на Рік віри на регіональному, єпархіяльному та парафіяльному рівнях», розроблених Оргкомітетом з проведення в УГКЦ Року віри на виконання рішення №30 на 2 (33) Сесії Постійного Синоду,

 

Коляда питомців ДДС у м. Зугрес на донецькій землі PDF Print Write e-mail

З волі Божої цього року брати Іван Дочемінський і Володимир Фірич відвідали місійні терени Донецько-Харківського екзархату нашої Церкви. Цьогорічну велич таїнства Боговоплочення братчики розділяли з вірними греко-католицької парохії Різдва Христового, що в м. Зугрес (Донецької області). Де своє ревне священиче служіння сповнює отець Ігор Опацьків.

Детальніше...


Tuesday, 29 January 2013

Різдвяні місії завтрашніх випускників семінарії у Донецьку PDF Print Write e-mail

В часі цьогорічних різдвяних свят шестикурсники Іван Герасимлюк і Тарас Зубко здійснювали своє місійне служіння на теренах Донецько-Харківського екзархату. Радість величного таїнства Боговоплочення братчики розділили спільно з вірними парафії Зіслання Святого Духа, яка знаходиться в м. Донецьку. Своє священиче служіння тут звершує отець Ростислав Муховський (парох громади) та випускник нашої семінарії отець Сергій Паламарчук (сотрудник).

Детальніше...


Monday, 28 January 2013

Слобожанщина колядувала із дрогобицькими семінаристами PDF Print Write e-mail

Цьогорічні зимові вакації були для семінаристів Романа Грома (IV курс) і Тараса Жеплінського (ІІІ курс) дуже незвичайними, адже вперше вони провели їх, колядуючи, далеко від рідного дому – у смт. Вільча. Це мальовниче селище знаходиться близько 70 км від свого обласного центру – м. Харкова, а також межує з Російською Федерацією (7 км). Браття радо зголосились відвідати місцевого пароха о. Сергія Коваля та допомогти йому в організації та святкуванні Різдвяних свят. 

Детальніше...

Енцикліка Fides et ratio Святішого Отця Йоана Павла ІІ про співвідношення віри й розуму PDF Print Write e-mail

Вельмишановні Брати у єпископстві, вітання вам і Апостольське Благословення!

Віра і розумВІРА І РОЗУМ (Fides et Ratio) — ніби два крила, на яких людський дух підноситься до споглядання істини. Сам Бог прищепив людському серцю прагнення до пізнання істини, остаточною метою якого є пізнання Його самого, щоб людина, пізнаючи й люблячи Його, могла осягнути повноту істини про себе (пор.: Вих. 33, 18; Пс. 27, 8-9; 63, 2-3; Ів. 14, 8; 1 Ів. 3, 2).

Детальніше...


Sunday, 27 January 2013

Семінарист із Дрогобича відвідав м. Маріуполь на Різдво PDF Print Write e-mail

Цьогорічні різдвяні свята брат Тарас Каблаш провів на південному сході України, у місті Маріуполі. Це велике промислово розвинуте місто, в якому проживає близько половини мільйона мешканців. Серед його жителів великий відсоток становлять вихідці із західних областей України, які з певних вагомих свого часу причин покинули рідні землі й оселились на цих теренах. Однак попри це, греко - католицька громада у Маріуполі заснована доволі таки недавно (у 2004 році) та налічує близько ста парафіян.

Детальніше...

Святий полководець PDF Print Write e-mail
Ігор БРИНДАК, викладач
Якщо поглянути на карту Португалії, то відразу видно, що це невелика держава, розміщена на південно-західній частині Іберійського півострова. Із заходу і півдня її омиває Атлантика, а з півночі й зі сходу її єдиним сусідом є набагато більша за розмірами Іспанія. Як ви думаєте, дорогі читачі, враховуючи різницю в розмірах території і в кількості населення, упродовж історії в сусідній Іспанії не знаходилися люди, які б хотіли запропонувати португальцям «братське об’єднання»? Знаходилися. І неодноразово португальцям доводилося відстоювати свою незалежність.
Детальніше...


Saturday, 26 January 2013

Різдвяна коляда у м.Южному PDF Print Write e-mail
 

Брати Ігор Гайдук і Роман Назар у часі цьогорічних різдвяних свят відвідали греко-католицьку спільноту у місті Южне.
 Розповідаючи про здобутий досвід, брати вирішили наголосити на деяких характеристиках самого середовище, в якому живе та благовістує наша спільнота. Саме містечко, розташоване на узбережжі Чорного моря та знаходиться на теренах Одесько – Кримського екзархату УГКЦ. Визначальним чинником, який спричинив непересічне значення для сучасних орієнтирів розвитку міста, на думку братів Детальніше...Tuesday, 22 January 2013

Гості зі Стебника: новий погляд на вертепне дійство PDF Print Write e-mail

 Хоч свята вже позаду, але різдвяний настрій ще не зник. Ще чути відгомін радісних колядок, а подекуди можна ще побачити і вертепні дійства. От 22 січня 2013 р. Б. Дрогобицька духовна семінарія стала оселею, яка приймала у своїх стінах звістку про народження маленького Месії, яку принесли у її стіни учні та випускники-волонтери катехитичних шкіл парафій Христа Чоловіколюбця та Різдва Пресвятої Богородиці, що у м. Стебник. Цього разу семінаристи мали змогу споглянути на оригінальне вертепне дійство, яке виконували діти різних вікових груп.

Детальніше...

Page 1 of 2
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>