... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< February 2015 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Visits

 Погода в Україні
 
February 2015

Friday, 27 February 2015

Тринітарії, Мерседарії та інші PDF Print Write e-mail

Ігор БРИНДАК, викладач

altВ останні місяці у зв’язку з воєнними подіями на Сході нашої держави знову часто чуємо у ЗМІ терміни, властиві воєнному часу: атака, наступ, вбиті, поранені, а також полонені і заручники. У нашому фолькльорі є пісні про бранців у турецькій неволі, загальновідомою є історія про знамениту Роксолану і т.д. Загалом, це все стосувалося не тільки історії України. Але поза увагою широкого загалу залишилося інше, а саме: люди, які присвятили своє життя визволенню інших із полону. А такі люди в історії були, і про них піде мова в цій публікації.

Детальніше...


Tuesday, 24 February 2015

Чин всепрощення у семінарії [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt

З давніх часів в Церкві існує традиція у переддень Великого посту прощати усім кривдникам і просити прощення за вчинені кривди. Цей звичай є одним з важливих етапів підготовки до Великого посту, бо дозволяє очистити сумління від злоби, заздрості до ближнього, і у мирі та любові розпочати духовну мандрівку до Великодня. Брати і настоятелі Дрогобицької духовної семінарії пройшли цей етап: 22 лютого, в неділю прощення, у семінарійній каплиці відбувся Чин всепрощення.

Детальніше...


Sunday, 08 February 2015

Паломництво до Нерукотворного образу Ісуса Христа [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt7 лютого 2015 року семінарійна спільнота, на чолі з префектом семінарії о. Василем Вербіцьким, здійснила поїздку до Львова. Метою подорожі було поклоніння перед Нерукотворним образом Ісуса Христа - унікальною реліквією, привезеною з Ватикану, яка сьогодні перебуває в Архикатедральному соборі Святого Юра.

Детальніше...


Saturday, 07 February 2015

Велика вечірня з нагоди празника cв. Григорія Богослова [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt6 лютого 2015 року, напередодні празника Св. Григорія Богослова, архиєп. Царгородського, була відправлена Велика вечірня з Литією. Молитву очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії у співслужінні проректора з виховання о. Василя Чави. Після вечірні всі брати приступили до мирування.

Детальніше...


Friday, 06 February 2015

Презентація монографії о. Богдана Праха «Духовенство Перемиської єпархії та Апостольської адміністрації Лемківщини: у 2-х томах» [ФОТО] PDF Print Write e-mail

alt5 лютого 2014 року Дрогобицька духовна семінарія вітала шанованих гостей: з презентацією книги «Духовенство Перемиської єпархії та Апостольської адміністрації Лемківщини» в Дрогобич прибув ректор Українського католицького університету о. д-р Богдан Прах. Захід відбувся у актовому залі ДДС. На зустрічі були присутні семінаристи, духовенство та інтелігенція міста.

Детальніше...


Thursday, 05 February 2015

Різдвяні місії в Луцьку PDF Print Write e-mail

Однією із найяскравіших сторінок життя семінаристів Дрогобицької духовної семінарії є їхні Різдвяні, а також Пасхальні служіння на місійних теренах нашої Церкви. Цього року брат 5-ого курсу Андрій Кобилюх, а також брати-другокурсники Андрій Мелешко та Василь Славич мали можливість провести Різдвяні свята разом із мирянами Луцького екзархату УГКЦ. 4-го січня братчики благополучно добралися до Волинської землі, де їх гостинно прийняв екзарх Луцький, владика Йосафат (Говера).

Детальніше...

Кіровоградщина вітає дрогобицьких семінаристів PDF Print Write e-mail

altНа Різдво брат Віктор Телегій - семінарист 4-го курсу, та брат Олег Вовк - семінарист 3-го курсу, вирушили в дорогу на місійні терени нашої Церкви. Ця різдвяна подорож пролягала засніженими землями південної України. Радість різдвяних свят брати розділили з мешканцями передмість Кіровограда, а саме: сіл Роздолля, Червоновершка та Братерське. Це території Одеського екзархату.

Детальніше...


Wednesday, 04 February 2015

Дрогобицькі семінаристи на місіях у Хмільнику PDF Print Write e-mail

altЦього року двоє братів з третього та другого курсів Владислав Стефанишин та Андрій Полиняк мали змогу відвідати місійні терени у Вінницькій області, а саме місто Хмільник (Київська архиєпархія). У цьому місті уже п’ятий рік служить випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Олександр Плєшанов.

Детальніше...

Коляда у Снігурівці PDF Print Write e-mail

alt4 січня 2015 р. Б. в Донецький екзархат на Різдвяні місії вирушили брати 3-го курсу ДДС Микола М. Германович та Андрій Лоїш. Семінаристи прибули в Запорізький деканат, де їх радо зустрів о. Тарас Буричко – випускник Дрогобицької Духовної Семінарії.

Детальніше...


Monday, 02 February 2015

Різдво Христове на Донеччині PDF Print Write e-mail

altЦих зимових вакацій брат-семінарист Дрогобицької Духовної Семінарії Юрій Драпак (6 курс) відвідав Донецький екзархат, зокрема парохії Успіння Пресвятої Богородиці у с.Криниці, Христа Царя у с.Яковлівка та св. пророка Іллі у м.Краматорськ, на яких уже двадцять років душпастирює отець-декан Василій Іванюк.

Детальніше...

Page 1 of 2
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>