Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Малі семінаристи отримали свідоцтва про закінчення навчання [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 25 May 2011 09:00 | |||
![]() З нагоди закінчення навчального року малих семінаристів привітав Роман Андрійовський, префект з навчальної частини Дрогобицької Духовної семінарії. Учнів 1 і 3 курсів він запросив повернутись за парти в наступному навчальному році та приводити своїх товаришів, а випускників – стати слухачами Підготовчих курсів для вступників до Дрогобицької Духовної Семінарії. Брат Роман також подякував великим семінаристам, котрі присвятили свій час для того, щоб займатися з учнями Малої семінарії. Нагадуємо, що Мала Семінарія діє під проводом ректорату Дрогобицької Духовної Семінарії. На даний час навчання в Малій семінарії відбувається один раз на тиждень. Існують три курси, на яких навчаються хлопці шкільного віку -- учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл або інших навчальних закладів м. Дрогобича та інших міст регіону. Навчання в Малій семінарії не означає, що її випускник обов’язково має вступати до Семінарії. Основним завданням Малої семінарії є допомогти юнакові зробити вільний вибір свого майбутнього. Після закінчення навчання видається Свідоцтво про закінчення Малої семінарії. Шукайте на нашому сайті детальну інформацію про те, коли у Малій Семінарії розпочнеться 2011-2012 навчальний рік.
|