... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< January 2012 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Visits

 Погода в Україні
 
January 2012

Tuesday, 31 January 2012

Різдвяні місії у місті шахтарів PDF Print Write e-mail

Брати V курсу Іван Талайло та Іван Турчин протягом різдвяних свят перебували з колядою в Донецько-Харківському екзархаті в о. прот. Михайла Заверчука. Отець Михайло є адміністратором двох храмів: Миколая Чудотворця та Цариці Вервиці, які знаходяться у місті Донецьку. Завдяки спільним старанням отця та парафіян добігає до завершення будівництво храму Миколая Чудотворця. Протягом Різдвяних свят брати брали активну участь у житті парафії. Найцікавішим був Різдвяний вертеп, який організувала сестра Катерина (родом із Словаччини) при допомозі парафіяльної молоді. Різдвяний вертеп викликав велике захоплення у місцевих мешканців. Разом з вертепом семінаристи також їздили колядувати у військову частину, де є капеланом отець Михайло. Протягом всіх свят відвідували всіх бажаючих, через що були фізично змучені, але відчували радість від проповіді. З Різдвяних місій повернулися духовно піднесені та радісно приступили до нового навчального семестру.

Детальніше...

Різдвяні місіонери у м.Зугрес PDF Print Write e-mail

Цьогорічних Різдвяних свят семінаристи Ігор Марчишин та Андрій Кобільник мали велику честь відвідати вірних Нашої Церкви у Донецько-Харківському екзархаті на парафії Різдва Христового у місті Зугрес. Місії тривали з 2 по 10 січня. Детальніше...


Зміївка вітає дрогобицьких місіонерів PDF Print Write e-mail

Цих зимових вакацій з 5 по 10 січня 2012 р. Б. брати Іван Вінічук та Іван Стефанишин, семінаристи V-го курсу, побували у с. Зміївка Бериславського району, що на Херсонщині, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, де парохом є отець Роман Боруцький. У ньому проживають виселені три лемківські села, де під час різдвяних свят брати відчували себе, як вдома, де звідусіль звучить коляда і чути «Христос ся рождає»… Зміївчани є ревнителями своїх предківських традицій. Місіонери з Дрогобича були свідками давнього вертепу, який уже 23 рік прославляє новонароджене Немовля. Протягом свят, семінаристи відвідували парафіян з колядою, які їх радо приймали. Щиро дякують ректорату за можливість бути на парафіях південної України.

Детальніше...

Донецька коляда за участі дрогобицьких семінаристів PDF Print Write e-mail

        Семінаристи V курсу Роман Шльомський та Володимир Шотіков з 3 по 11 січня 2012 р.Б перебували на Різдвянних місіях в Донецько-Харківському екзархаті у місті Донецьку при парохії Зіслання Святого Духа, де парохом є отець Ростислав Муховський, який є гарним прикладом для своїх вірних, а також був ним і для братів. Під час цих місій семінаристи мали можливість відвідати із колядою місцевих жителів. Також відвідали притулок для одиноких матерів, який називається «Місто сонця». «Нам було дуже приємно перебувати з вірними нашої Церкви на теренах Східної України. Складаємо щиру подяку ректоратові за те, що благословив нас на чергові місії,» – відгукуються про місії семінаристи.

Детальніше...

Антонівка і Зеленівка колядує спільно із братами з Дрогобицької семінарії PDF Print Write e-mail

 Вже п’ятий рік поспіль брати Богдан Хом’як та Петро Маковецький святкують Різдвяні свята разом із парафіями сіл Антонівка і Зеленівка Херсонської області, на яких душпастирює о. Ігор Макар. Прибувши на ці парафії, браття зауважили позитивні зміни, що парафії ростуть та розвиваються. Оскільки на парафіях ще не створений церковний хор, основною місією семінаристів було супроводжувати співом усі богослужіння. Також з отцем парохом вони відвідали домівки парафіян, щоб колядою привітати родини з Різдвом Христовим. «Радіємо з того, що маємо можливість послужити людям на шляху їхнього воцерковлення і краще збагнути потреби та виклики для душпастиря на теренах Південної України,» – діляться враженнями семінаристи Богдан та Петро. 

Детальніше...


Monday, 30 January 2012

Різдво у м. Краматорську PDF Print Write e-mail

Цьогорічні різдвяні місії брати Юрій Драпак і Тарас Зубко були у Донецько-Харківському екзархаті в селі Криниці на парафії Успення Пресвятої Богородиц, де адміністратором є о. Василь Іванюк. Місії тривали із 4 по 10 січня 2012 року Божог.    Детальніше...


Дрогобицькі семінаристи колядують на Запорізьких землях PDF Print Write e-mail

 Брати Тарас Буричко (5 курс) та Роман Лупак (2 курс) взявши участь у місійній діяльності, відвідали село Орлово (храм Різдва Івана Хрестителя). Цю парафію складають люди виселені з Закарпатської області 1998 через повінь. На парафії служить о. Олександр, а допомагав о. Сергій Паламарчук, випускник ДДС.   Детальніше...


Різдвяні місії у м. Донецьку PDF Print Write e-mail

Цьогорічних різдвяних вакацій наш семінарист 5 курсу Андрій Марчук мав можливість побувати на сході України, в серці важкої промисловості та шахт - місті Донецьку. Ця територія вважається місійною ділянкою нашої Церкви. Відтак з 7 по 20 січня 2012 року Божого кожного дня в катедральному храмі Донецько–Харківського екзархату Покрову Пресвятої Богородиці відбувалися святкові богослужіння, на яких збиралися багато людей.

 

Детальніше...Sunday, 29 January 2012

Дрогобицький місіонер у селі Тарасівка PDF Print Write e-mail

Цьогорічні Різдвяні свята брат Володимир Улян святкував у с. Тарасівка Скадовського району Херсонської області, що на півдні України. Церква, яка знаходиться у селі, посвячена на честь св. Василія Великого. Ще перед тим, як там постав храм, на цьому місці стояв магазин, який екзарх Одесько-Кримський владика Василь Івасюк викупив для побудови храму, а пізніше о. Микола Тюрдьо, він же і парох с. Тарасівка, розбудовував цей храм, а в 2010 р. напередодні Господнього Воскресіння над цим храмом постав купол. Детальніше...Saturday, 28 January 2012

Дрогобицькі семінаристи на Харківських землях PDF Print Write e-mail

Брати Ковалів Юрій та Андрій Китинський, семінаристи Дрогобицької духовної семінарії, Різдвяні місії 2012 р. Б. провели у селі Вільча (храм Покрову Пресвятої Богородиці). Територію парафії населяють переселенці із зараженої радіацією чорнобильської зони. На парафії служить о. Олександр, випускник Івано-Франківської духовної семінарії.


Page 1 of 2
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>