... Дрогобицький місіонер у селі Тарасівка
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2023-2029 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< January 2012 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28
30 31          

Visits

 Погода в Україні
 
Дрогобицький місіонер у селі Тарасівка PDF Print E-mail
Sunday, 29 January 2012 20:39

Цьогорічні Різдвяні свята брат Володимир Улян святкував у с. Тарасівка Скадовського району Херсонської області, що на півдні України. Церква, яка знаходиться у селі, посвячена на честь св. Василія Великого. Ще перед тим, як там постав храм, на цьому місці стояв магазин, який екзарх Одесько-Кримський владика Василь Івасюк викупив для побудови храму, а пізніше о. Микола Тюрдьо, він же і парох с. Тарасівка, розбудовував цей храм, а в 2010 р. напередодні Господнього Воскресіння над цим храмом постав купол.

Уже третій рік поспіль брат Володимир свої місії проводить у селі Тарасівка. За три року у житті парафії багато чого змінилося. Ще три роки тому в часі Різдвяних чи Великодніх свят храм був майже порожній, а цього року у храмі було багато людей, які вже не з цікавості, а через віру прийшли на богослужіння.

Під час свят брат Володимир мав можливість спілкуватися з людьми, які його вже знають, а також познайомитися з новими людьми парафії. В день Різдва Господнього від ходив з дітьми колядувати «від хати до хати». Кожна дитина говорила різдвяне привітання, а народний одяг справляв на людей приємне враження.

На другий день свят брат виголосив проповідь, а по Літургії розповідав людям про Різдвяні свята та їхнє значення у нашому житті, також розповідав людям про звичаї і традиції зимових свят.

Після коляди діти обіцяли частіше ходити до церкви. Вони є надією Церкви. Приємно, що паламар Іван, який є учнем сьомого класу виявляє бажання бути студентом семінарії.

«Підчас місій я зробив такі висновки: якими б великими не були наші людські зусилля та старання, без молитви і Божої допомоги вони будуть безрезультатними і не принесуть ніякої користі. Тому варто довірити себе у руки Бога і дозволити Йому діяти у нас, а тоді наша праця буде плідною. Я вдячний ректорату семінарії за те, що дає таку можливість здобувати досвід праці з людьми різних регіонів держави,» – висловився після повернення додому брат Володимир Улян.