... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< February 2013 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Visits

 Погода в Україні
 
Friday, 08 February 2013
Семінаристи відвідали виставку іконописних робіт [ФОТО] PDF Print Write e-mail

 8 лютого 2013 р. Б. о 16:00 у м. Дрогобичі, на вул. Гончарській, 11 відкрилася виставка іконописних робіт на факультеті Церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці (далі ІПТ). Іконописець о. Михайло Олійник на відкриття виставки запросив і семінаристів ІІІ курсу, щоб ті, вивчаючи предмет Богослов'я Ікони, ближче ознайомились з іконою та її написанням. На виставці до уваги присутніх були представлені перші здобутки студентів факультету Церковного мистецтва ІПТ та літньої іконописної школи, яка щорічно проходить у Лаврівському монастирі, ЧСВВ.

Детальніше...

Продовження теми коляди: діти з нагуєвицької школи-інтернату показали у семінарії вертеп [ФОТО] PDF Print Write e-mail

  8 лютого 2013 року в Дрогобицьку Духовну Семінарію завітали вихованці нагуєвицької школи-інтернату, щоб поділитися радістю Різдвяних свят. Уже не перший рік допомагають дітям цього закладу брати семінаристи, які постійно навідуються до них і організовують подібні заходи для активного дозвілля та розвитку молоді. Плоди праці семінаристів чітко показалися у сценці вертепу, в якій діти вміло представили свої акторські здібності і тим самим вкотре прославили Бога. Вдалі жарти і сучасна інтерпретація подій двохтисячолітньої давності, знову нагадали зацікавленим глядачам про народження Ісуса Христа, яке дало остаточний сенс для нашого життя.

Детальніше...

На Різдвяні свята с. Тарасівкy відвідав наш семінарист PDF Print Write e-mail

Святкування різдвяних свят Володимир Улян провів на місійних теренах України, а саме у Херсонській області селі Тарасівка Скадовського району. До місцевого пароха о. Миколи Тюрдя прибув 4 січня. Отець Микола гостинно прийняв його у свій дім. Напередодні свят допомагав отцеві у підготовці храму до Христового Різдва, а також допомагав по господарству.

Відвідуючи цю парафію уже четвертий рік поспіль, брат був приємно вражений. Тому, що основна частина парафії це молоді люди. У душпастирській праці отцеві допомагають дві вчительки молодших класів і працівник народного дому.

Вже третій рік від хати до хати ходить дитячий вертеп разом з дружиною священика і вчителями. Вперше цього року отці Скадовського району запровадили конкурс Різдвяних вертепів. Брата Володимира приємно здивувало, коли акторами вертепу бачив корейців і людей інших національностей. Ця невелика громада людей стане великою парафією. Це може статися скоро, якщо батьки не боронитимуть дітям приходити до церкви.

З піднесеним Різдвяним настроєм брат повернувся на захід України 11 січня.

Щиро вдячний ректорату за можливість поїхати на інші терени України і ознайомитися з душпастирськими потребами місцевих людей.

Детальніше...