Translate into...
Newsletter
- 01/08 Юрій ГРИГЕЛЬ, «Перший Нікейський собор: історично-богословський аналіз» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- 30/07 Радянський Союз – колиска ідеології комунізму
- 29/07 Богдан МАЦІВ, «Вшанування святого Миколая Чудотворця у візантійській літургійній традиції» (науковий керівник – о. д-р Мирон Бендик, рецензент – о. ліц. Остап Черхавський)
- 28/07 Нацизм як соціально-політична ідеологія
- 25/07 Назар МИХАЙЛЯК, «Тріадологія у святителя Василія Великого (330–379)» (науковий керівник – о. д-р Роман Федько, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
Most Read
- Я і війна: поради психолога
- Петро КУШНІР, «Видіння "Нового Єрусалима" в книзі Одкровення Йоана Богослова (Од. 21). Інтертекстуально-богословський аналіз» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- ЕФФАТА ДДС: "Не судіть і не будете суджені". Частина 2 (випуск №40) [ВІДЕО]
- Богдан ФЕДИНЯК, «Маріологія папи Римського Венедикта XVI» (науковий керівник – о. д-р Олег Чупа, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- Володимир АНДРУХІВ, «Почаївська лавра в унійний період» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Павло ЗАХАРЯК, «Феномен трансгуманізму: виклики і загрози для суспільства» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Володимир ПАНЬКІВ, «Заснування і розвиток структур Української Греко-Католицької Церкви у Південній Америці (кін. ХІХ – поч. ХХІ ст.)» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
| Великодні місії на теренах Луцького екзархату [ФОТО] |
|
|
|
|
У середу Страсного тижня семінаристи вирушили в дорогу. Ввечері вони прибули до смт. Стара Вижівка, одного із районних центрів Волині. Наступного дня у місцевому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці було відслужено Утреню Страстей Христових. Парафіяни мали можливість роздумати над хресним шляхом нашого Спасителя. У п’ятницю Страсного тижня у смт. Старій Вижівці та м. Любомль було відслужено Вечірню з виставленням плащаниці, яку брати супроводжували співом. У Велику суботу було відслужено Вечірню з Літургією св. Василія Великого на парафії смт. Стара Вижівка, а опісля в Любомлі. Парафіяни мали можливість приступити до Таїнства покаяння та Таїнства Євхаристії. Напередодні Великодня, з 22 по 27 квітня, за ініціативою о. Володимира Уляна та парафіян храму Благовіщення Пресвятої Богородиці смт. Стара Вижівка, було організовано акцію «Великодній кошик». До проведення акції долучилися організація «Червоний хрест» та місцеві магазини. Акція полягала в тому, щоб зібрати продукти харчування і відвідати самотніх, стареньких осіб, а також осіб з обмеженими фізичними вадами. Усі люди доброї волі мали нагоду скласти пожертву у магазинах, де знаходилися корзинки акції, тим самим виявляючи милосердя до ближніх. Зібрані продукти було сформовано в пакунки, а тоді розвезено потребуючим. Семінаристи як майбутні пастирі долучилися до цієї акції та мали нагоду відвідати їхні оселі, поспілкуватися з людьми, а також привітати зі святом Христового Воскресіння. У неділю опівночі розпочалися Пасхальні богослужіння у смт. Стара Вижівка, а вже о 6.00 брати молилися з вірними Любомльської парафії. Варто зауважити, що відстань між двома парафіями сягає більше 50 км. Брати висловлюють щиру подяку владиці Григорію (Комару), духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці», ректорату ДДС за можливість відвідати місійні терени, а також отцю Володимиру Уляну та їмості Юлії, які гостинно прийняли семінаристів до своєї домівки та всім парафіянам за спільні молитви, що були піднесені до Господа Бога. Отець Володимир поділився досвідом парафіяльного служіння, а також прикладом свого душпастирства заохотив братів до місійного служіння на території Луцького екзархату. Див.фоторепортаж:
|






