ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
Translate into...
Newsletter
- 08/07 Олег ОРИТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
- 02/06 Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово»
Most Read
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРИТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
У Дрогобицькій духовній семінарії презентували збірник «Соціальні документи Церкви» |
![]() |
![]() |
![]() |
Презентуючи книгу, Мирослав Маринович, зокрема, зазначив: «У сьогоднішні турбулентні часи соціальне вчення Церкви має надзвичайну велику цінність – пропонувати людині бачити її діяльність у світлі Божого об'явлення. Спільне благо, солідарність, субсидіарність та інші головні засади соціального вчення Церкви не є абстрактними ідеями та концептами, а конкретними орієнтирами для людської діяльності та втіленням духовного у матеріальне. І, власне, про це розповідають соціальні документи Церкви та папські енцикліки». Впродовж 1891-2015 років вісім Римських пап (Лев ХІІІ, Пій ХІ, Пій ХІІ, Іван ХХІІІ, Павло VІ, Іван-Павло ІІ, Бенедикт ХVІ та Франциск) оприлюднили на цю тему чимало документів, з яких до цього збірника увійшли 10 енциклік, апостольське послання та радіозвернення. Унікальність презентованого збірника в тому, що у ньому містяться, мабуть уперше в Україні, переклади 12 документів Римо-Католицької Церкви, присвячених соціальним питанням - таким, що торкаються реального життя людини і суспільства, становища людей праці в мінливих історичних обставинах, розвитку народів світу у справедливості, любові та правді, миру на землі, екологічної турботи про нашу планету тощо. Це видання буде корисним не лише богословам, релігієзнавцям, семінаристам, студентам богословських факультетів, мирянам різних Церков, а й загалом всім людям доброї волі в Україні.
|