... Вийшов друком новий 51-ий випуск суспільно-релігійного часопису "Слово"
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< November 2012 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    

Visits

 Погода в Україні
 
Вийшов друком новий 51-ий випуск суспільно-релігійного часопису "Слово" PDF Print E-mail
Wednesday, 28 November 2012 16:28
Вийшов друком новий 51-ий випуск суспільно-релігійного часопису "Слово". Цей номер часопису присвячений темі, яка у сучасності користується не найменшою популярністю, а саме забрудненню навколишнього середовища. На 40 сторінках часопису читач знайде статті як семінаристів, так і випускників, а також викладачів Семінарії.Тема номеру звучить буквально: "Природа. Людина. Бог".Побачивши новий номер "Слова", читач одразу ж зауважить новий дизайн обкладинки та оновлену емблему часопису. Ці зміни були здійснені за ініціативи нового заступника головного редактора Миколи Витівського. Тему номера починає розкривати отець-диякон Дмитро Сенейко у своїй статті "Строфи про катастрофи". Після чого Микола Витівський представить можливість відродження України з гірського краю у своїй авторській статті. Мандруючи далі сторінками часопису, читач побачить, яку загрозу несе в собі забруднення повітря, води і грунту. Про ці види забруднень говорить у своїй статті Тарас Жеплінський. А Петро Войтович продовжує тему номера у статті "Екологічна криза та моральна... Яка настає першою?", де він представить безпосередній зв'язок моральності із зовнішніми діями людини. Чи чули ви про святих, які розмовляли із звірями? Якщо ні, тоді запрошуємо вас почитати кілька слів викладача ДДС Ігоря Бриндака про цих святих людей, яким корились навіть хижі звірі. Мабуть, маловідомим є той факт, що наша УГКЦ приєдналася до святкування Дня Творця. Що це за день? Про це статті Миколи Мисіва. Наближаючись до все глибших понять, ректор семінарії о. д-р Мирон Бендик показує і доказує, чому ми маємо шанувати світ на основі науково-богословських підстав. А що ви знаєте про екологічне покликання людини, згідно Біблії? Поглибити свої знання і краще зрозуміти своє екологічне покликання у цьому світі читачам допоможе Тарас Каблаш у своїй статті. Підсумком теми номеру є інтерв'ю з керівником Бюро УГКЦ з питань екології п. Володимиром Шереметою.
Продовжуючи історію свого розвитку, часопис все більше розвивається. Новим етапом розвитку є нова рубрика "Мистецтво. Смаки", яку веде Руслан Стецик. У цьому номері він дає відповідь на питання: Чи вся музика є мистецтвом? Слово до молоді промовляє Андрій Витівський, у якому допомагає молодим людям розпланувати свій відпочинок. Рубрика "Подих скинії", якою займається Андрій Кітик, розповість про таке явище, з яким кожен із нас зустрічається, перебуваючи у храмі, - дзвони та дзвіночки. Також не менш цікавою є доповідь ректора Семінарії о. д-ра Мирона Бендика про місіонерство Київської Церкви у XIII ст. На завершення читач ознайомиться із першокурсниками ДДС та дізнається про їх враження та настрої від перших днів навчання у Дрогобицькій Духовній Семінарії. А також прослідкує за отсанніми найцікавішими подіями, які відбулись у стінах семінарії чи десь за її межами за участі семінаристів з Дрогобича.
І остання сторінка дасть змогу одному з читачів отримати цінний приз при умові, що той розгадає "Призовий Кросворд", відповіді до якого можна буде знайти на сторінках 51-го номера часопису "Слово".
Ви ще не прибдали новий номер "Слова", тоді будьте готові це зробити. Найближчими неділями семінаристи будуть розповсюджувати цей часопис на ваших парохіях, а ткож можна придбати при зверненні до редакції часопису "Слово", яка знаходиться за адресою: Часопис "Слово", вул. Данила Галицького, 2, м. Дрогобич, львівська обл., 82100.