Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
В Дрогобицькій семінарії завершились вступні випробування |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 10 July 2014 14:19 | |||
8 липня абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих єпископом тем. 9 липня абітурієнти складали тести з Катехизму і літургіки (по 50 з кожного предмету). Останнього дня вступної сесії мали місце іспит з музики і співу та співбесіда. 10 липня приймальна комісія підвела підсумки вступної кампанії 2014 р. Б. Підраховуючи загальний бал, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, враховувався також середній бал атестату про закінчення повної середньої освіти або документу про вищу освіту. За підсумками вступних випробувань з 29 абітурієнтів на перший курс семінарії було зараховано 9 студентів. На завершення ректор семінарії о. Мирон Бендик привітав семінаристів-першокурсників та побажав їм успіхів на шляху до священства. Ті, що цього року не поступили до семінарії, мають змогу покращити свої знання, в тому числі і на підготовчих курсах, які щороку організовує Дрогобицька Семінарія (починаючи з вересня). Як показує досвід, їх слухачі мають кращі шанси при вступі, а відмінники навчання отримують додаткові 0,5 бала до здобутих під час вступних випробувань до семінарії.
|