ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
Translate into...
Newsletter
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
- 02/06 Читайте новий випуск семінарійного часопису «Слово»
- 27/05 Пам'ятний подарунок від випускників ДДС
Most Read
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
Сповідник Дрогобицької духовної семінарії отримав науковий титул доктора |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 06 April 2017 14:34 | |||
Ця наукова праця у галузі церковної історії була написана під науковим керівництвом о. габ. д-ра Казимира Долі. О. габ. д-р Йозеф Патер, один з її рецензентів, так окреслив проблематику, з якою зіткнувся о. Олег Чупа: «Автор підняв відносно складну тему, що стосується духовенства унійної Перемиської єпархії у відносно короткий період часу – за єпископства Єроніма Устрицького, в 1715-1746 рр. У цих вузьких часових рамках автор дослідження постановив собі вивчити життя і діяльність духовенства Перемишльської єпархії в контексті реформ загальноцерковного Замойського Синоду 1720 р. та Перемиського собору 1740 р. Труднощі полягають в тому, що йдеться про спадщину людського життя окресленої соціальної групи - в цьому випадку унійного духовенство всіх рівнів, тобто перемиських єпископів, вищих єпархіальних урядників (співробітників консисторії, курії єпископа, церковнго суду, деканів і їх помічників) і парафіяльного духовенства (священиків, дияконів, дяків і церковного притчу), і все це в багатогранних вимірах: індивідуальному та соціальному, релігійно-церковному і державному, культурному, народному та господарському». О. Олег Чупа у 2005 р.Б. закінчив Дрогобицьку духовну семінарію блаженних священомучеників Северина, Якима і Віталія. Навчався також в Українському Католицькому Університеті та Опольському Університеті (Польща). В грудні 2007 р.Б. отримав священичі свячення з рук преосвященного владики Юліяна (Вороновського). На даний час є прес-секретарем Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, сповідником єпархіальної семінарії та сотрудником парафії Св. Архистратига Михаїла с. Лішня Дрогобицького р-ну. Семінарійна спільнота щиро вітає о. Олега Чупу і бажає йому подальших наукових здобутків.
|