... У Дрогобицькій духовній семінарії презентували збірник «Соціальні документи Церкви»
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Most Read

LAST COMMENTED

Articles archive

< December 2021 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Visits

 Погода в Україні
 
У Дрогобицькій духовній семінарії презентували збірник «Соціальні документи Церкви» PDF Print E-mail
Saturday, 11 December 2021 11:37

prezentatsiya zbirnyka sotsialna doktrona tserkvy 202110 грудня 2021 р.Б. в актовому залі Дрогобицької семінарії відбулася презентація збірника «Соціальні документи Церкви: енцикліки, радіозвернення, апостольське послання (1891–2015)». З цією метою до Дрогобича завітали гості з Українського Католицького Університету (Львів) -  відомий дисидент, президент Інституту релігії та суспільства п. Мирослав Маринович та директор цього Інституту п. Тарас Дзюбанський. Гостей семінарійній спільноті представив о. Мирон Бендик, ректор семінарії.

Презентуючи книгу, Мирослав Маринович, зокрема, зазначив: «У сьогоднішні турбулентні часи соціальне вчення Церкви має надзвичайну велику цінність – пропонувати людині бачити її діяльність у світлі Божого об'явлення. Спільне благо, солідарність, субсидіарність та інші головні засади соціального вчення Церкви не є абстрактними ідеями та концептами, а конкретними орієнтирами для людської діяльності та втіленням духовного у матеріальне. І, власне, про це розповідають соціальні документи Церкви та папські енцикліки»

Впродовж 1891-2015 років вісім Римських пап (Лев ХІІІ, Пій ХІ, Пій ХІІ, Іван ХХІІІ, Павло VІ, Іван-Павло ІІ, Бенедикт ХVІ та Франциск) оприлюднили на цю тему чимало документів, з яких до цього збірника увійшли 10 енциклік, апостольське послання та радіозвернення. Унікальність презентованого збірника в тому, що у ньому містяться, мабуть уперше в Україні, переклади 12 документів Римо-Католицької Церкви, присвячених соціальним питанням - таким, що торкаються реального життя людини і суспільства, становища людей праці в мінливих історичних обставинах, розвитку народів світу у справедливості, любові та правді, миру на землі, екологічної турботи про нашу планету тощо. 

Це видання буде корисним не лише богословам, релігієзнавцям, семінаристам, студентам богословських факультетів, мирянам різних Церков, а й загалом всім людям доброї волі в Україні.

  • Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: