Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Хор "Оранта" виступив на IV фестивалі семінарійних хорів Ad fontes [ВІДЕО] |
Monday, 05 December 2022 10:42 | |||
4 грудня 2022 року, у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, відбувся IV фестиваль семінарійних хорів «Ad Fontes» - традиційний мистецький захід, який об’єднує студентів духовних навчальних закладів Церков Святоволодимирового Хрещення. Дрогобицьку духовну семінарію представляв хор «Оранта» під керівництвом о. Андрія Буня. Цьогоріч захід організовувала Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ. Через обмежувальні заходи з огляду поширення коронавірусу і повномасштабну хвилю російської збройної агресії супроти України вже третій рік поспіль фестиваль відбувся в режимі онлайн і транслювався «Живим телебаченням». Колективи надіслали свої відеозаписи, з яких пізніше був складений відеоконцерт. У програмі фестивалю - виконання духовних творів. У 2022 р., з огляду на стан війни, було вирішено включити виконання одного патріотичного твору. Дрогобицький хор представив композиції «Радуйтеся, праведнії», «Вірую» та «Ой у лузі червона калина».
Виступ хору "Оранта" Дрогобицької духовної семінарії: "Вірую..." (комп. М. Леонтович)
"Ой у лузі червона калина" (обробка В. Грицишина)
Виступи всіх хорових колективів:
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|