... У Дрогобицькій Духовній Семінарії поповнення!
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Most Read

Articles archive

< July 2010 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Visits

 Погода в Україні
 
У Дрогобицькій Духовній Семінарії поповнення! PDF Print E-mail
Saturday, 10 July 2010 08:02

8-10 липня 2010 р. у Дрогобицькій Духовній семінарії відбулися вступні іспити. Цього року 24 абітурієнти виявили своє бажання навчатися у семінарії, щоб згодом стати священиками Христової Церкви. Впродовж 3-ох днів для них проводилося випробування глибини і зрілості їх покликання, а також перевірка їхніх сил і можливостей. Для цього владика Юліан (Вороновський), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, скликав приймальну комісію у складі представників ректорату семінарії та єпархіального управління. Крім того, за дорученням владики за перебігом вступної кампанії спостерігали представники від духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

 8 липня вступники писали твір. Цьогоріч владика Юліян подав на вибір кандидатів три теми: 1. «Героїчне життя блаженних священомучеників Северина, Якима та Віталія, єромонахів дрогобицьких»; 2. «Найбільша Божа заповідь у моєму житті»; 3. «Значення Тайної Вечері у житті Христової Церкви». Із запропонованих у сам день іспиту тем абітурієнти мали змогу вибрати одну за власним уподобанням. При оцінюванні письмових робіт враховувалася грамотність і глибина розкриття теми. 

 9 липня під час співбесіди приймальна комісія з’ясовувала рівень духовності та інтелектуального розвитку абітурієнтів. Крім того, у цей же ж день відбувся усний іспит з основ музики і співу, який мав на меті оцінити слухові і вокальні можливості кандидатів до навчання у семінарії. 

В останній день вступної сесії, зранку 10 липня, відбувся письмовий екзамен (тести) з катехизму і літургіки, під час якого абітурієнти повинні були відповісти на сто запитань (по 50 з кожного предмету). У цей же ж день приймальна комісія у присутності спостерігачів від єпархіального духовенства підвела підсумки вступної кампанії 2010. Підраховуючи загальний бал, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, вона врахувала також середній бал атестату про закінчення повної середньої освіти або документу про вищу освіту. 

За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 13 студентів, з яких два з вищою освітою.

Оголошуючи результати вступних іспитів, ректор семінарії митрофорний протоієрей доктор Мирон Бендик щиро привітав нових семінаристів та побажав їм успіхів і наснаги на шляху їх підготовки до священства. Він також попросив тих, хто не пройшов конкурсу, не розчаровуватися, але продовжувати наполегливо працювати над собою, в тому числі і на підготовчих курсах, котрі розпочнуться у вересні цього року.