Translate into...
Newsletter
- 20/10 Кілька роздумів про зустрічі спільноти Тезе
 - 19/10 Єдність у різноманітті
 - 17/10 ЕФФАТА ДДС: "За плодами пізнаєте їх" (випуск №37) [ВІДЕО]
 - 16/10 Представлення українського перекладу підручників із систематичної філософії о. Баттісти Мондіна [ВІДЕО]
 - 16/10 Біблійна єдність від «дому Ізраїля» до Церкви Христової
 
| Семінаристи роздумували над духовними повчаннями св. Єфрема Сирійського | 
		 		 | 
		
				
		 		 | 
		
				
		 		 | 
					
| Saturday, 22 October 2011 12:29 | |||
| 
 Під час реколекцій для семінаристів був дещо змінений розпорядок дня. Братія в цей особливий час зберігала мовчанку, і ввесь час був присвячений духовному читанню, роздумам та боротьбі з вищезгаданими пристрастями. 
Завершилися духовні вправи  Молебнем до Пресвятої Богородиці, який відслужив о. Аліпій. Після цього відбулась підсумкова наука, в якій отець-реколектант пояснив братам тягар гріха гордості і навів приклад боротьби з гордістю: «Хвалять тебе – мовчи, проклинають тебе – мовчи, будь, як мрець для світу». І ще підкреслив, що смирення, послух, терпіння, лагідність і любов спасають людину. 
Після завершення реколекцій ректор семінарії о. д-р Мирон Бендик від імені цілого ректорату та всієї семінарійної спільноти подякував о. Аліпію за його науки та духовне збагачення для семінаристів. В свою чергу отець-реколектант подякував ректорату семінарії за довіру до монахів-студитів та запевнив про подальшу співпрацю монастиря та семінарії. 
			
  | 
				
				
				
                        
                        
                        
                        
                        
                        
                        





