Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи поділились враженнями про місійні поїздки на терени Східної та Південної України |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 28 January 2012 11:41 | |||
26 січня 2012 р. Б., в п'ятницю ввечері по закінченні Молебня до Пресвятої Богородиці братчики семінарійного Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" зібрались у актовому залі Дрогобицької Духовної Семінарії, щоб там поділитись своїми враженнями від цьогорічних різвдяних поїздок на місійні терени Східної та Південної України. Помолившись молитву "Царю Небесний", брати почали розповідати про свою діяльність на цих парафіях.
На одну парафію їздили, як правило, два семінаристи, і от один із них усім присутнім розповідав про те, чим вони були зайняті під час свого перебування на парафіях Донецько-Харківського, Одесько-Кримського екзархатів та Київського архиєпархії. Ділились враженнями про процес та майбутні перспективи розвитку цих парафій. Найчастіше основним завданням семінаристів-місіонерів під час різдвяних канікул є супровід співом усіх богослужінь, але, крім того, на місіях вони допомагають священикам у організації різноманітних заходів (найчастіше вертепів), катехизації парафіян та подібне. Детальніше про ці розповіді можна буде почитати у розділі "Новини Братства"...
|