... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2022 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
січня 2022

Понеділок, 31 січня 2022

До семінарії з йорданською водою завітав Преосвященний владика Ярослав (Приріз) PDF Друкувати Написати листа

yordanski vidvidyty 202231 січня 2022 року Божого з нагоди початку ІІ-го семестру семінарійну спільноту з йорданським візитом відвідав преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Зустріч архиєрея з братами-семінаристами розпочалася у семінарійному храмі.

Детальніше...

Будьте вдячні тим, хто вказує вам на ваші недоліки [оновлено] PDF Друкувати Написати листа

Інтерв’ю з Сергієм Притулою

original-photoЦі слова пролунали із уст великого математика, фізика, літератора та філософа Блеза Паскаля вже дуже давно, ще у далекому XVII столітті. Актуальними вони є і сьогодні. Однак мало є критикувати, мало сказати: не роби так. Потрібно ще додати: роби ось так. Баженніший Любомир (Гузар), звертаючись одного разу до журналістів, сказав: «Треба вміти говорити правду – це не лише розум чи здібність, це християнська чеснота. Мета не в тому, щоб просто сказати правду, а важливо застановити і поправити. Сказати, що хтось дурний і тим образити – це не штука, а сказати, щоб дурний захотів стати мудрим – це штука». У пропонованому інтерв’ю, дорогі читачі, ми намагалися піти схожим шляхом. Зрештою, зараз ви самі у цьому переконаєтеся!

Детальніше...


Середа, 26 січня 2022

Вийшов друком 7-ий випуск Наукових записок ДДС PDF Друкувати Написати листа

naukovi zapysky dds 7 випускНещодавно вийшов друком черговий випуск збірника «Наукові записки Дрогобицької духовної семінарії». Матеріал даного видання складається з 3 частин. Перша частина в свою чергу поділяється на чотири підрозділи і містить статті викладачів семінарії на біблійно-богословську, патристично-філософську, літургійно-історичну та пастирсько-канонічну тематики. До другої частини ввійшли рецензії та огляди окремих книг. Особливістю сьомого випуску збірника є третя його частина – «Різне», у якій,

Детальніше...


Середа, 12 січня 2022

Дрогобицька духовна семінарія колядує [ВІДЕО] PDF Друкувати Написати листа

vertep 2022Зимові вакації для семінаристів Дрогобицької духовної семінарії не лише перепочинок від науки, але й добра нагода для християнського свідчення та пастирської практики. Традиційно вони вирушають на місійні терени, аби допомогти у святкуванні різдвяних свят місцевим парафіяльним громадам. Також семінаристи відвідують владик, настоятелів, викладачів семінарії, вітаючи їх з Різдвом Христовим. За допомогою сучасних засобів масової комунікації їхні колядки линуть далеко поза Дрогобич. 

Детальніше...


Неділя, 02 січня 2022

ЕФФАТА ДДС: Антиклерикалізм (випуск №23) PDF Друкувати Написати листа

У відеозвіті за підсумками 23-го засідання товариства "Еффата", що діє у Дрогобицькій Духовній семінарії, п. Ігор Бриндак розглядає феномен антиклерикалізму.

Детальніше...