< жовтня 2017 >

жертводавцям

Завершився семінарійний турнір з футболу [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 23 жовтня 2017 19:28

alt23 жовтня 2017 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулось нагородження переможців та учасників третього чемпіонату семінарії з футболу. Турнір проходив за коловою системою на протязі місяця. У змаганнях взяли участь чотири команди: "Галичина", "Карпати", "Отамани" та "Файні хлопці", кожна з яких у своєму складі містила братів з усіх курсів.

Семінарійна поїздка до Львова на футбольний матч [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 20 жовтня 2017 19:33

alt19 жовтня 2017 року семінаристи Дрогобицької духовної семінарії здійснили поїздку на футбольний матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи "Зоря" (Луганськ, Україна) - "Герта" (Берлін, Німеччина), який відбувся у місті Лева на стадіоні "Арена-Львів". Очолили поїздку проректор з виховної частини о. Василь Чава та духівник семінарії о. Михайло Коліщак.

Семінаристи з Брюхович представили Василіянський Чин [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 11 жовтня 2017 20:42

alt11 жовтня 2017 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулася зустріч з братами-студентами Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа В. Рутського, на якій презентували історію виникнення та розвитку Василіянського Чину.

Хресту Твоєму поклоняємось, Владико [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 27 вересня 2017 10:32

alt26 вересня 2017 року дрогобицькі семінаристи молились у Катедральному храмі Пресвятої Трійці Велику вечірню з Литією, з нагоди празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Очолив богослужіння владика Ярослав (Приріз), єпарх Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні єпархіального духовенства.

Мандрівка семінаристів на батьківщину Івана Франка [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 25 вересня 2017 14:34

alt24 вересня 2017 року семінаристи відвідалт село Нагуєвичі – малу батьківщину видатного письменника, поета і публіциста Івана Франка. Поїздка носила не лише відпочинковий, а й духовний характер, оскільки в рамках мандрівки браття окрім місць, пов’язаних з особою українського Каменяра, відвідали також святиню нашого краю – цілюще джерело «Ярина».

Реколекційні науки в Дрогобицькій духовній семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 25 вересня 2017 08:50

alt22-24 вересня 2017 року у Дрогобицькій духовній семінарії відбулись реколекційні науки. Провідником у цій духовній мандрівці був о. Орест Фредина, який є парохом храму Різдва Пресвятої Богородиці Сихівського району міста Львова. Розпочав реколектант, нагадуючи, що реколекції - це час, коли ми йдемо на зустріч Богові, показуємо Йому власне серце, маємо прекрасну нагоду бути всі ці дні перед Його лицем і у світлі Христовому бачити свій гріх.

Величай, душе моя, з неплідної народжену Діву Марію [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 21 вересня 2017 19:35

alt20 вересня 2017 року дрогобицькі семінаристи молились у Катедральному храмі Пресвятої Трійці Велику вечірню з Литією, з нагоди празника Різдва Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Очолив богослужіння владика Ярослав (Приріз), єпарх Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні єпархіального духовенства.

У семінарії відбулись вибори декана [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 17 вересня 2017 18:48

alt16 вересня 2017 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась загальносемінарійна конференція, завершенням якої стало традиційне обрання нового декана. Очолили конференцію проректор з виховної частини о. Василь Чава та префекти о. Василь Вербіцький та бр. Богдан Хом'як. На конференції виносились питання щодо основних обов’язків та служінь семінаристів.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>