... Роздуми над покликанням під час великопосних реколекцій [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< March 2013 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30 31

Visits

 Погода в Україні
 
Роздуми над покликанням під час великопосних реколекцій [ФОТО] PDF Print E-mail
Sunday, 24 March 2013 20:06

З 22 по 24 березня 2013 р. Б. у Дрогобицькій Духовній Семінарії тривали великопосні реколекції. Цього разу науки проводив о. Тарас Барщевський, викладач біблістики в Українському Католицькому Університеті. Напротязі трьох днів семінаристи мали змогу пороздумувати над темою покликання, перебуваючи у тишині та молитві.

У своїх вступних лекціях отець зазначив, що на цих реколекціях браття не почують нічого нового, але матимуть змогу поглибити свою віру, основи якої вивчають на лекціях, а це і є метою реколекцій. Також додав: "В часі цих реколекцій будемо розважати над темою вічності, а точніше над сьогоденням. Перед нами стоїть завдання, як цією вічністю, яку дарує нам Отець, почати жити сьогодні в семінарії".
Перша наука була пов'язана із представленням та роз'ясненням "заповіту", який знаходиться у ІІ Посланні до Тимотею. О. Тарас також ознайомив семінаристів із молитовним способом читання Святого Письма.
Впродовж наступних наук реколектант роздумував над темою навернення, відштовхуючись від особи пророка Осії. Продовжились реколекції заглибленням у тему особистого покликання на прикладі пророків Єремії та Йони. У останніх науках о. Тарас запропонував семінаристам задати Ісусові питання: "Де хочеш, щоб ми проготували тобі їсти пасху?" А продовженням теми Пасхи стала екзегеза уривку зі Святого Письма, де воскреслий Ісус з'являється Марії Магдалині, яка плакала біля порожнього гробу, таким чином роблячи жінку проповідницею воскресіння. "Чи можемо бачити воскреслого Христа і ми?" - запитав реколектант семінаристів і відповів: "Так, можемо! В семінарії, в спільноті, в храмі".
На завершення о. Мирон Бендик, ректор семінарії, висловив слова вдячності отцю-реколектанту за його згоду і вміння поділитись своїм духовним досвідом читання і вивчення Святого Письма.
Закінчились дні духовної віднови подячним молебнем до Богородиці.

 

Див. фоторепортаж: