Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У Дрогобицькій духовній семінарії розпочався новий академічний рік |
Monday, 30 August 2021 20:03 | |||
30 серпня 2021 р. Б. студенти ДДС зібралися у стінах рідної семінарії, щоб розпочати новий навчальний рік. Урочистості відкрила Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний владика Ярослав (Приріз), Єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні семінарійного духовенства та за участю викладачів, семінаристів та їхніх рідних. Супроводжував богослужіння семінарійний хор «Оранта» під керівництвом регента о. Андрія Буня. Звертаючись до семінарійної спільноти, владика Ярослав привітав ректорат, викладачів, духівників, семінаристів та працівників із початком нового навчального року. Особливим чином Єпископ привітав першокурсників, зазначивши, що вони відтепер вписані в гроно духовного воїнства Христового. Відштовхуючись від євангельського читання, архиєрей закликав усіх студентів семінарії: «Знання Бога, богопізнання потрібно засвоїти, осягнути, щоб у душпастирстві ми не були лицемірами. Нам дається найцінніший скарб – це ціна страждань, смерті та воскресіння ГНІХ. Вважаймо, щоб його не змарнувати!». Після Божественної Літургії відбулося освячення підрясників для студентів ІІ-го курсу. Відтак владика Ярослав теплими словами привітав о. Мирона Бендика, ректора ДДС, з іменинами та подякував йому за те, що він не побоявся «во врем’я люте» - в період катакомбної УГКЦ - ступити на стежину священства. На завершення урочистостей о. д-р Мирон Бендик висловив владиці Ярославу вдячність за благословення на початок чергового навчального року в Дрогобицькій духовній семінарії. Звертаючись до батьків цьогорічних першокурсників, ректор зазначив, що вони довірили у руки семінарійного проводу найцінніше – своїх синів, а семінарія, навчивши і виховавши їх, за кілька років передасть їх архиєрею, який поставить їх священиками у Христовому винограднику. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|