... Чергове засідання Українського Богословського Наукового Товариства
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Newsletter

Most Read

LAST COMMENTED

Articles archive

< February 2022 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28            

Visits

 Погода в Україні
 
Чергове засідання Українського Богословського Наукового Товариства PDF Print E-mail
Tuesday, 22 February 2022 18:45

konferentsiya ubnt pokhodzhennya nazv 202222 лютого 2022 року Божого в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулося друге цьогорічне засідання Українського Богословського Наукового Товариства.

Представником цього товариства є довголітній викладач ДДС о. Іван Гаваньо, який власне був ведучим даного засідання. З доповіддю на тему «Назви міст України: Ономастичний та лінгвокультурологічний аспект» виступила докторка філологічних наук, професорка та доцентка ДПУ ім. Івана Франка пані Котович Віра. Гостя завітала за запрошенням та з ініціативи о. Олега Кекоша, викладача ДДС. На початку заходу о. Іван зазначив, що коли світ розмишляє над різними політичними проблемами то присутні мають нагоду зануритися в наукове середовище. У своїй надзвичайно цікавій та пізнавальній доповіді пані Ольга представила які є типи творення назв населених пунктів та продемонструвала це на різноманітних прикладах. Розпочала докторка філологічних наук з міста в якому семінаристи навчаються – Дрогобича. По закінченні доповіді була можливість поставити запитання і навіть вступити у певну дискусію. У процесі частини «запитання-відповідь» брати не лише почули цікаві інтелектуальні відповіді, але також могли посміятися з комедійних випадків творення назв населених пунктів.

На завершення о. Іван Гаваньо та о. Мирон Бендик, ректор ДДС, щиро подякували професорці п. Вірі за те, що вона завітала до нас та поділилася своїми науковими дослідженнями.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: