... «А сотню вже зустріли небеса…»
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< February 2022 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28            

Visits

 Погода в Україні
 
«А сотню вже зустріли небеса…» PDF Print E-mail
Sunday, 20 February 2022 21:48

viche za nebesnoyu sotneyu 202220 лютого 2022 року Божого вся Україна у невимовній скорботі згадує трагічні події, які перемінили хід історії цілої нації. Цього року це вже була восьма річниця вшанування пам’яті Героїв України, яких ми величаємо як Небесну Сотню. Дрогобицька семінарійна спільнота долучилася до молитовного спомину цих подій.

У неділю, 20 лютого, семінаристи взяли участь у віче-реквієм поблизу меморіалу, присвяченого героям Небесної Сотні.  Чин Панахиди очолив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії вл. Григорій (Комар) у співслужінні понад десяти священників. У своєму слові Кир Григорій, зокрема, наголосив на важливості подвигу Героїв на київському Майдані, а також підкреслив, що у тому протесті за гідність людської особи наша УГКЦ відіграла чільне місце, за що, зрештою, зазнавала утисків та погроз. По завершені віче з запаленими смолоскипами присутні вирушили до ратуші міста, де і завершився поминальний вечір.

У самій семінарії братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» організувало вечір пам’яті. Спочатку молитву очолив єпископ Григорій Комар, духівник Введенського братства, у співлужінні о. Василя Чави, проректора з виховної частини. Захід продовжився в актовому залі, де аудиторія могла переглянути відеоматеріали, які пригадали тодішні події. Рівно ж прозвучала пісня «Гей, пливе кача…» у виконанні семінарійного октету «Оранта», а також деякі з братів декламували тематичні поезії. Насамкінець архиєрей Григорій розповів про свої пережиття, відчуття під час подій Революції гідности. Особливо владика наголосив на значенні Літургії та присутності священнослужителів на Майдані. Вечір завершився молитво-гімном «Боже великий, єдиний».

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: