Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Читайте 93-ій номер семінарійного часопису "Слово" про незламність |
Wednesday, 22 March 2023 15:44 | |||
Вийшов черговий номер релігійно-суспільного часопису «Слово», який видає Дрогобицька духовна семінарія. Цього разу редакційна команда семінаристів та викладачів пропонує роздумати над «незламністю духа» людської особи - рисою, яка по-особливому проявилася під час російсько-української війни. Вона закладалася в генетичний код української нації впродовж багатьох століть, формувала нашу ідентичність. Україна стала одним великим «пунктом незламності» для цілого світу в боротьбі проти рашистського тоталітарного режиму. Згадаємо і про незламність Церкви – душі нашого народу, яку неодноразово всіляко прагнули роздерти та знищити: йдеться про часи великих гонінь, про насильну ліквідацію Церкви, про часи підпілля, а також про теперішню Церкву-мученицю на тимчасово окупованих територіях. Придбати журнал можна на парафіях, в Дрогобицькій духовній семінарії (вул. Данила Галицького, 2 - поблизу храму Пресвятої Трійці) або заповнивши форму за посиланням. У «Шпальті редактора» о. д-р Роман Андрійовський наголошує, що у сьогоднішній війні кожен з нас має власний фронт боротьби. В контексті незламності духу йдеться про те, що кожен може виконувати певний рід справ, не обов’язково перебуваючи на передовій і таким чином наближати визволення. Як віруючі люди всі ми маємо однакове завдання. Це – молитва й уповання на Бога. Саме завдяки цьому українська Церква і народ вистоювали впродовж минулих століть, хоча ворог і намагався стерти їх з лиця землі, нищачи українську духовність, ідентичність, ментальність, мову, культуру… Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|