Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У семінарії відбулись вибори нового декана |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 28 September 2023 20:36 | |||
Це дійство розпочалось зі спільної конференції, очолюваної о. Василем Чавою, проректором із виховної частини. В рамках зібрання були обговорені актуальні питання дисциплінарного характеру та розставлені певні акценти щодо життя спільноти ДДС впродовж 2023-2024 навчального року. Згодом брат Юрій Губик, екс-декан семінарії, висловивши вдячність ректорату та братам усіх курсів за плідну співпрацю впродовж попереднього навчального року, очолив проведення виборів нового декана, якого студенти 2-6 курсів, за звичаєм, обирали з-поміж братів V курсу. Новообраний голова студентського самоуправління Олег Ортинський у своєму слові пообіцяв сумлінно виконувати обов’язки та попросив про розуміння й співпрацю з боку ректорату та семінаристів. Урочистості завершились згідно із звичаями: посадивши декана на трон-пеньок, вручили булаву як символ влади, та зі співом «Аксіос» (з грецької "достойний") братія вийшла на семінарійне подвір’я, аби зробити пам’ятні фото. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|