Translate into...
Newsletter
- 10/08 Ярослав Мисак, «Душпастирське служіння та національно-просвітницька діяльність пароха Стебника о. Петра Мекелити (1919-1946рр.)» (науковий керівник - о. д-р. Володимир Івасівка, рецензент – ліц. Ігор Бриндак)
- 31/07 Володимир Мисів, «Взаємозв’язок Таїнств Хрещення, миропомазання та Євхаристії. Літургійні тексти та церковна практика УГКЦ» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- 28/07 ЕФФАТА ДДС: Християнин і захист Вітчизни. Частина 2 (випуск №25) [ВІДЕО]
- 25/07 Марко Стахнів, «Легалізація Української Греко-Католицької Церкви на тлі суспільно-політичної ситуації 1985-1991 рр.» (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- 20/07 Михайло Карпінець, «Богословсько-літургійне значення священичих молитов Літургії Передшеосвячених Дарів у Візантійській традиції» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
Most Read
- Іван Іваненко, «Устрій відродженого чоловічого Студійського монашества в Україні від 1898 р. до сьогодення» (науковий керівник - вл. Григорій Комар, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- Іван Рожак, «Роль Таїнства Покаяння в євангелізаційній діяльності УГКЦ» (науковий керівник - о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. д-р Мирон Бендик)
- Іван Злупко, «Пастирська діяльність блаженного священномученика Василія-Всеволода Величковського у 1920-1969 рр. (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- Марко Стахнів, «Легалізація Української Греко-Католицької Церкви на тлі суспільно-політичної ситуації 1985-1991 рр.» (науковий керівник - п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Юрій Хамуляк)
- Михайло Карпінець, «Богословсько-літургійне значення священичих молитов Літургії Передшеосвячених Дарів у Візантійській традиції» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
- ЕФФАТА ДДС: Християнин і захист Вітчизни. Частина 2 (випуск №25) [ВІДЕО]
- Володимир Мисів, «Взаємозв’язок Таїнств Хрещення, миропомазання та Євхаристії. Літургійні тексти та церковна практика УГКЦ» (науковий керівник - д-р Ендрю Квінлан, рецензент – о. ліц. Андрій Осередчук)
LAST COMMENTED
Вийшов друком 49-й номер "Слова" |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 20 March 2012 17:30 | |||
З'явився черговий, 49-ий, номер релігійно-суспільного часопису Дрогобицької Духовної Семінарії "Слово". Темою цього номеру є "Гідність людини: від зачаття - до смерті". Тут на 60-ти сторінках читач зможе знайти відповіді на різноманітні запитання у сфері біоетики, які пов'язані з гідністю, зачаттям і смертю людини. Евтаназія, трансплантація, клонування... Це ті терміни, які зараз повсюди нас оточують, але не кожна людина розуміє, що криється під цими загадковими словами.Пояснення християнського ставлення до таких непростих речей шукайте на сторінках чергового семінарійного "Слова". Вже на перших сторінках часопису перед очима читача постає надзвичайно цікава стаття диякона Дмитра Сенейка, у якій він представляє світські і християнські погляди на гідність людини. А заступник головного редактора часопису Ростислав Приріз відповідає на запитання "Ким є людина?" та тлумачить слова апостола Павла: "Хіба ви не знаєте, що ваше тіло - храм Святого Духа, який живе у вас?" у авторській статті "Тіло - храм Святого Духа". "Штучне запліднення: надія чи загроза?!" Саме так назвав свою статтю брат Володимир Богенчук, у якій порушує тему безпліддя подружніх пар, опираючись на християнське вчення, а Антон Борис представляє вчення Церкви до контрацепції у статті "Спокуса відчути себе богом, або трохи про контрацептиви". Аборт. Які його причини та ставлення до нього Церкви? Відповідає на ці питання і подібні питання Тарас Жеплінський у своїй статті "Мамо, збережи мені життя!" Що таке клонування? Його історія і зміст описана у статті Петра Войтовича "Клонування і гідність людської особи", а Михайло Балко розповідає про трансплантацію та шанс продовження життя. Існують різні ставлення до евтаназії. Одні - за, інші - проти, але що про евтаназію говорить Церква? На це питання відповідає Тарас Каблаш у статті "Жити не можна вмирати! - а де Ви поставите кому?" Про перехід від життя земного до життя небесного роздумує Петро Маковецький у авторській статті "Народження для вічності". Рубрика "На гранях часу" містить інтерв'ю з доктором медицини з Хорватії Антуаном Лісецом, статтю Миколи Витівського "А ти собі подобаєшся?", а також штрихи до біографії о. Івана Котіва, які представляє у своїй статті прифесор Микола Галів, викладач Дрогобицького Педагогічного Університету ім. І.Франка. Рубрика "Подих скинії" розповідає про воскресіння тіл у світлі Святого Писання, містить продовження серії статей брата Романа Славича на тему Літургії, описує бойківську святиню у Сколе та продовжує розповідати про огляд історії українського іконопису. Ще не минуло й року як у Дрогобицькій семінарії діє біблійне товариство "Еффата", інформацію про яке читач отримати наприкінці журналу. І вже традиційно на останніх сторінках часопису міститься літопис семінарії. З питаннями придбання чергового номеру "Слова" звертайтесь до своїх парохів або пишіть на адресу часопису.
|