РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Вечірня з Литією з нагоди празника Входу Господнього в Єрусалим |
Субота, 16 квітня 2022 20:00 | |||
16 квітня 2022 року Божого спільнота Дрогобицької духовної семінарії єдналася у молитві зі своїм Архієреєм Кир Ярославом (Прирізом), єпископом Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Молитва Вечірні з Литією у переддень празника Входу Господнього в Єрусалим піднеслася у стінах катедрального собору Пресвятої Трійці, що в місті Дрогобичі. Єпископові Ярославові співслужило як і катедральне, так і семінарійне духовенство. Особливої краси та піднесености богослужінню додав спів семінарійного септету «Оранта» (учасники: Юрій Мацібора (ІІІ курс), Олег Мисько (ІІІ курс), Дмитро Витівський (ІІІ курс), Василь Коваль (V курс), Максим Качала (V курс), Роман Ковівчак (IV курс), Богдан Фединяк (ІІ курс)). По завершенні богослужіння владика Ярослав урочисто вніс ікону празника та привітав молільників зі святом. "Син віковічний, Бога Отця Слово, якого престолом є небо, а підніжком – земля, прибувши до Витанії, принизився нині на осляті безмовнім. Тому, несучи в руках віття, єврейські діти голосно вітають тебе Осанна на висотах, благословенний, хто йде, – Цар Ізраїля!" Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|