РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Представники семінарійної спільноти виступили на студентській конференції |
Понеділок, 25 вересня 2023 09:00 | |||
Студенти Дрогобицької духовної семінарії з нагоди 400-річчя мученицької смерті святого Йосафата взяли участь у міжсемінарійній студентській конференції «Святий Йосафат – пастир, який віддав життя за єдність Церкви», яка відбулася з 21 по 23 вересня 2023 р. Б. у стінах Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського оо. Василіян у Брюховичах.
Ввечері 21 вересня студенти з духовних семінарій УГКЦ зібралися у Василіанському інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського в Брюховичах, де помолилися вечірню. Зранку 22 вересня було відслужено Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Собору Пресвятої Богородиці при ВІФБС, яку очолив Владика Володимир Груца, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії. Владика уділив своє пастирське благословення на плідну наукову працю братам, отцям та організаторам конференції.
|