Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Дні духовної віднови в семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Реколекційні науки базувались на книзі «Щоденники» о. Олександра Шмемана (1921 – 1983) – священика православної церкви в Америці, одного з найвидатніших діячів Церкви, який мав великий вплив на життя не лише своєї спільноти, а й інших християнських спільнот. Книга була видана після смерті автора, і в ній він описав 10 останніх років (1973 – 1983) свого життя. Отець Леонтій пояснив важливість цього свідчення для семінаристів. По-перше, о. О. Шмеман був одруженим священиком і на його прикладі можна побачити гармонійне і плідне співіснування церковного і сімейного життя. По-друге, він був ректором семінарії і через його руки пройшло багато поколінь семінаристів. По-третє, у своєму житті автор спілкувався з багатьма людьми різних конфесій і цей досвід описав у книзі. Впродовж реколекцій о. Леонтій торкався багатьох актуальних питань, які порушені в «Щоденниках». Серед них провідною була тема присутності Божого Царства в нашому щоденному житті. Після кожної науки був час тиші, щоб кожен брат міг застановитись над почутим. Реоклекції завершились в неділю молебнем до Богородиці. Після молебню о. Леонтій провів останню науку. У свою чергу проректор семінарії о. Василь Чава від імені усіх семінаристів подякував реколектанту за його служіння, а брати заспівали щире многоліття. Див.фоторепортаж:
|