... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2012 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Вівторок, 31 січня 2012
Різдвяні місії у місті шахтарів PDF Друкувати Написати листа

Брати V курсу Іван Талайло та Іван Турчин протягом різдвяних свят перебували з колядою в Донецько-Харківському екзархаті в о. прот. Михайла Заверчука. Отець Михайло є адміністратором двох храмів: Миколая Чудотворця та Цариці Вервиці, які знаходяться у місті Донецьку. Завдяки спільним старанням отця та парафіян добігає до завершення будівництво храму Миколая Чудотворця. Протягом Різдвяних свят брати брали активну участь у житті парафії. Найцікавішим був Різдвяний вертеп, який організувала сестра Катерина (родом із Словаччини) при допомозі парафіяльної молоді. Різдвяний вертеп викликав велике захоплення у місцевих мешканців. Разом з вертепом семінаристи також їздили колядувати у військову частину, де є капеланом отець Михайло. Протягом всіх свят відвідували всіх бажаючих, через що були фізично змучені, але відчували радість від проповіді. З Різдвяних місій повернулися духовно піднесені та радісно приступили до нового навчального семестру.

Детальніше...

Різдвяні місіонери у м.Зугрес PDF Друкувати Написати листа

Цьогорічних Різдвяних свят семінаристи Ігор Марчишин та Андрій Кобільник мали велику честь відвідати вірних Нашої Церкви у Донецько-Харківському екзархаті на парафії Різдва Христового у місті Зугрес. Місії тривали з 2 по 10 січня. Детальніше...


Зміївка вітає дрогобицьких місіонерів PDF Друкувати Написати листа

Цих зимових вакацій з 5 по 10 січня 2012 р. Б. брати Іван Вінічук та Іван Стефанишин, семінаристи V-го курсу, побували у с. Зміївка Бериславського району, що на Херсонщині, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, де парохом є отець Роман Боруцький. У ньому проживають виселені три лемківські села, де під час різдвяних свят брати відчували себе, як вдома, де звідусіль звучить коляда і чути «Христос ся рождає»… Зміївчани є ревнителями своїх предківських традицій. Місіонери з Дрогобича були свідками давнього вертепу, який уже 23 рік прославляє новонароджене Немовля. Протягом свят, семінаристи відвідували парафіян з колядою, які їх радо приймали. Щиро дякують ректорату за можливість бути на парафіях південної України.

Детальніше...

Донецька коляда за участі дрогобицьких семінаристів PDF Друкувати Написати листа

        Семінаристи V курсу Роман Шльомський та Володимир Шотіков з 3 по 11 січня 2012 р.Б перебували на Різдвянних місіях в Донецько-Харківському екзархаті у місті Донецьку при парохії Зіслання Святого Духа, де парохом є отець Ростислав Муховський, який є гарним прикладом для своїх вірних, а також був ним і для братів. Під час цих місій семінаристи мали можливість відвідати із колядою місцевих жителів. Також відвідали притулок для одиноких матерів, який називається «Місто сонця». «Нам було дуже приємно перебувати з вірними нашої Церкви на теренах Східної України. Складаємо щиру подяку ректоратові за те, що благословив нас на чергові місії,» – відгукуються про місії семінаристи.

Детальніше...

Антонівка і Зеленівка колядує спільно із братами з Дрогобицької семінарії PDF Друкувати Написати листа

 Вже п’ятий рік поспіль брати Богдан Хом’як та Петро Маковецький святкують Різдвяні свята разом із парафіями сіл Антонівка і Зеленівка Херсонської області, на яких душпастирює о. Ігор Макар. Прибувши на ці парафії, браття зауважили позитивні зміни, що парафії ростуть та розвиваються. Оскільки на парафіях ще не створений церковний хор, основною місією семінаристів було супроводжувати співом усі богослужіння. Також з отцем парохом вони відвідали домівки парафіян, щоб колядою привітати родини з Різдвом Христовим. «Радіємо з того, що маємо можливість послужити людям на шляху їхнього воцерковлення і краще збагнути потреби та виклики для душпастиря на теренах Південної України,» – діляться враженнями семінаристи Богдан та Петро. 

Детальніше...