... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< April 2023 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Visits

 Погода в Україні
 
April 2023

Saturday, 29 April 2023

Пасха у Запоріжжі PDF Print Write e-mail

paskha u zaporizhzhi 2023З 13 по 17 квітня 2023 р. Андрій Капустинський, семінарист V курсу, та Петро Маслій, семінарист ІІІ-го курсу, перебували на парафії св. Володимира у м. Запоріжжя.

Детальніше...

Місійна поїздка семінаристів на Полтавщину з нагоди Великодня PDF Print Write e-mail

poyizdka seminarystiv na poltavshchynu z nahody velykodnya 2023Дрогобицькі семінаристи Пятоха Дмитро та Марич Святослав на Великдень побували у Харківському екзархаті УГКЦ. У Страсну середу брати прибули на пасхальні місії на парафію святого пророка Іллі смт. Білики Полтавської області, де адміністратором парафії є о. Роман Валявка.

Детальніше...


Friday, 28 April 2023

Пережиття Великодня у Чорнобаївці PDF Print Write e-mail

perezhyttya velykodnya u chornobayivtsi 2023

На період пасхальних свят 2023 року Божого дрогобицький семінарист Василь Хомин (V курс) вирушив до с. Чорнобаївки, що на території Одеського екзархату УГКЦ, де служіння звершує о. Богдан Демидась.

Детальніше...


Thursday, 27 April 2023

Святкування Великодня на Одещині PDF Print Write e-mail

svyatkuvannya velykodnya na odeshchyni 2023

З 13 по 17 квітня 2023 р. Б. дрогобицькі семінаристи Максим Качала (VI курс), Роман Мицько та Олег Шпак (ІІІ курс) перебували на пасхальних місіях в Одеському Екзархаті УГКЦ.

Детальніше...


Wednesday, 26 April 2023

Пасхальні місії на Харківщині PDF Print Write e-mail

paskhalʹni misiyi na kharkivshchyni 2023Дрогобицькі семінаристи Голик Дмитро, Підлубний Іван, Кушнір Петро, Котлінський Марко, Журавель Олег у 2023 р. Б. побували на пасхальних місіях у громаді, що діє при катедральному соборі св. Миколая у м. Харкові.

Детальніше...

Поїздка семінаристів до Черкас у часі Великодніх свят PDF Print Write e-mail

poyizdka seminarystiv do cherkas u chasi velykodnikh svyat 2023Цьогорічні пасхальні місії на теренах Черкащини звершили студенти VI курсу Дрогобицької духовної семінарії бр. Назар Городиський та бр. Тарас Петруняк.

Детальніше...


Tuesday, 25 April 2023

Великодні відвідини Кривого Рогу PDF Print Write e-mail

velykodni vidvidyny kryvoho rohu 2023З 13 по 17 квітня 2023 року Божого студенти дрогобицької семінарійної спільноти відвідали м. Кривий Ріг. Брати Володимир Паньків (студент III-го курсу) та Олег Ортинський (студент IV-го курсу) у Кривому Розі були на парафії Святого Миколая Чудотворця, адміністратором якої є випускник ДДС о. Іван Талайло.

Детальніше...


Tuesday, 18 April 2023

Вийшло нове видання "Нарису догматичного богословʼя" PDF Print Write e-mail

dogmatyka 2023Нещодавно Дрогобицька духовна семінарія випустила 2-ге видання «Нарису догматичного богословʼя», автором якого є о. д-р Мирон Бендик. У книзі представлено основи догматичного богослов’я, притаманного Східним Католицьким Церквам візантійської традиції. Базуючись на біблійній традиції, святоотцівській спадщині і літургійних текстах та послуговуючись дослідженнями великої кількості, в першу чергу, східнохристиянських авторів, автор розглядає різні богословські галузі – тріадологію, протологію, антропологію, христологію, пневматологію, сотеріологію, еклезіологію та есхатологію.

Детальніше...

Молодий духом PDF Print Write e-mail

Михайло Карпінець

molodyy dukhom 2022Одного разу старенький священник зайшов у магазин комп’ютерної техніки. Проходячи, він розглядав вітрини, на яких знаходилися комп’ютери. «Дідусь, напевне, помилився або ж заблукав. Аптека знаходиться у сусідній будівлі», – пошепки розмовляли між собою продавці. «Піду-но я покепкую зі старого», – сказав один із них і попрямував до дідуся, який стояв біля новенького комп’ютера. Продавець із іронічною посмішкою на обличчі промовив до старця: «Чи можу я Вам щось порадити чи підказати?». І священник, довго не думаючи, відповів «так» і почав перераховувати параметри комп’ютера, який був йому потрібен. І вмить із іронічної посмішки продавця на обличчі почали проявлятися риси подиву і ступору та сорому.

Детальніше...


Sunday, 16 April 2023

Великодні святкування Дрогобицької духовної семінарії PDF Print Write e-mail

Easter 2023 2У 2023 р.Б. семінарійна спільнота відсвяткувала Христову Пасху згідно з усталеними традиціями. Незважаючи на повномасштабну збройну агресію Росії проти України, 20 дрогобицьких семінаристів все ж відправилася на місійні терени Запоріжжя, Харківщини, Полтавщини, Черкащини, Рівненщини та Одещини, щоб допомогти місцевим священикам у звершені богослужінь, а інша частина залишилася у стінах семінарії, щоб долучитися у різний спосіб до богослужінь у Катедральному храмі Пресвятої Трійці.

Детальніше...

Page 1 of 2
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>