... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
листопада 2019

Субота, 30 листопада 2019

У Дрогобицькій семінарії відбувся чемпіонат з шахів [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt30 листопада 2019 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії традиційно пройшов шаховий турнір, в якому взяли активну участь 10 семінаристів з різних курсів. Головним арбітром змагань був п. Назар Зрайло, керівник місцевого шахового гуртка Палацу дитячої та юнацької творчості, який неодноразово допомагав семінарії в проведенні змагань з шахів та шашок. Чемпіонат проходив за коловою системою у 9 турів по 10 хв. на партію кожному учаснику.

Детальніше...


П'ятниця, 29 листопада 2019

Нагородження призерів семінарійного чемпіонату з футболу [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

altУ Дрогобицькій духовній семінарії завершився чемпіонат з футболу між семінаристами різних курсів. За регламентом змагань турнір проходив за коловою системою в три тури. У змаганнях прийняли участь команди першого, другого, третього та п’ятого курсів. Усі команди намагалися максимально продемонструвати свої можливості та відстояти честь свого курсу.

Детальніше...

Василь Славич, "Кобринський синод (1626). Історично-канонічний огляд" (науковий керівник - о. д-р Роман Андрійовський, рецензент – ліц.Петро Войтович) PDF Друкувати Написати листа

ВСТУП
Впродовж історії відбулося немала кількість синодів, більшість з яких є не лише недослідженими, але й невідомими. До таких маловідомих сторінок нашої церковної спадщини належить і Кобринський синод, який є об’єктом нашого дослідження. Суспільно-політичне становище перед укладенням в м. Бересті 1596 року унійного акту про відновлення єдності між Апостольським Престолом та Київською Митрополією було позначене ситуацією глибокого розрізнення між верствами населення на основі релігійно-культурної приналежності. Формальним бар’єром розрізнення за умов нерозвиненої національної самосвідомості стали не так соціально-культурні відмінності, як церковно-обрядова приналежність. Ця ситуація не могла не впливати на обставини укладення та втілення Берестейської унії 1595 р. Водночас ця унія не встановила церковної єдності, а внесла нові суспільні поділи. З підписанням Берестейської унії справа збереження та плекання своєї східнохристиянської ідентичності не розв’язалась автоматично, а, навпаки, ще більше загострилась в наступні десятиліття після неї.

Детальніше...


Четвер, 28 листопада 2019

У семінарії відбулась конференція з нагоди 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt28 листопада 2019 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась конференція з нагоди 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля та повернення храму Пресвятої Трійці м. Дрогобича в Її лоно. Після спільної молитви модератор зустрічі о. Тарас Гарасимчук загально представив доповідачів, які поділились спогадами про своє життя в різних середовищах впродовж часу перебування УГКЦ в підпіллі.

Детальніше...


Середа, 27 листопада 2019

Семінаристи взяли участь у семінарі про медіаграмотність [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt26 листопада 2019 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбувся семінар на тему: «Медіаграмотність семінариста». Семінар провів викладач семінарії п. Тарас Жеплінський, який є випускником ДДС та Університету св. Хреста в Римі. Після молитви о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, представив братам доповідача та розповів про доцільність, актуальність і мету семінару.

Детальніше...


П'ятниця, 22 листопада 2019

У семінарії відбулась презентація книги «Скажи, авво» о. Тараса Рисея [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt21 листопада 2019 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулась презентація книги протоієрея Тараса Рисея «Скажи, авво. Історії про духовних наставників" . Після спільної молитви о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, коротко представив присутнім автора книги,  розповівши, що з приємністю прийняв пропозицію організувати цей захід в його Альма-матері.

Детальніше...


Четвер, 21 листопада 2019

Семінаристи вшанували пам’ять героїв Небесної сотні [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt21 листопада 2019 року, у день свята св. архистратига Михайла й інших безплотних сил, у парку імені Небесної сотні відбулось міське віче з нагоди 6-ої річниці Революції Гідності в Києві. На цьому міському заході були присутні священнослужителі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, студенти семінарії та жителі Дрогобича, небайдужі до трагічних подій, що відбулись 6 років тому в столиці України.

Детальніше...


Середа, 20 листопада 2019

Величаємо тебе, Архистратиже Михаїле, і всіх вас, ангельські небесні сили [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt20 листопада 2019 року в семінарійній каплиці Дрогобицької духовної семінарії відбулась Велика Вечірня з Литією та Утреня напередодні свята святого архистратига Михаїла й інших безплотних сил. Святкове богослужіння очолив префект семінарії о. Роман Копач у співслужінні д-на Богдана Хом’яка, префекта семінарії. Під час канону Утрені відбулось мирування.

Детальніше...


Понеділок, 18 листопада 2019

Семінарійний хор «Оранта» взяв участь у фестивалі «Ad fontes» [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt17 листопада 2019 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбувся перший фестиваль семінарійних хорів під назвою «Ad fontes». Культурно-релігійний захід розпочався з Божественної Літургії, яку очолив віце-ректор з формації Львівської духовної семінарії у співслужінні представників духовенства всіх семінарій.

Детальніше...


Субота, 16 листопада 2019

Студенти семінарії побували на виставі «Мазепа» в театрі Львова [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt15 листопада 2019 року студенти Дрогобицької духовної семінарії побували у Львові, відвідавши Архикатедральний храм Св. Юрія та Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької. Разом з семінаристами участь у цій паломницько-пізнавальній поїздці взяли проректор з виховання о. Василь Чава та префекти о. Михайло Балко, о. Роман Копач, о. д-н. Богдан Хом’як.

Детальніше...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>