РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінарійний хор «Оранта» взяв участь у фестивалі «Ad fontes» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 18 листопада 2019 20:56 | |||
По завершенні богослужіння відбувся сам фестиваль, у якому брали участь хорові колективи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, Тернопільської вищої духової семінарії ім. Йосипа Сліпого, Ужгородської духовної семінарія ім. Теодора Ромжі, Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщенномученика Йосафата, Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського, Львівської православної богословської академії, Рівненської духовної семінарії Православної Церкви України, Львівської духовної семінарії Святого Духа та Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Якима та Віталія. Саме цю семінарію представив хор «Оранта», керівником якого є о. Андрій Бунь. У виконанні колективу прозвучали два твори: "Достойно є" (муз. М. Дрозда) та "Тебе Бога хвалим" (муз.Д. Бортнянського). По завершенні виступів ректор Львівської семінарії о. Ігор Бойко подякував усім хорам за чудове виконання літургійних творів. Відтак кожен колектив отримав письмову подяку, після чого о. Ігор Бойко запевнив у тому, що такий фестиваль стане щорічною традицією. Першим, кому передали естафету, стала Тернопільська вища духовна семінарії, де й відбудеться наступний фестиваль семінарійних хорів. Згодом учасники дійства вийшли на подвір’я семінарії, де було зроблено пам’ятне фото. Завершення чудового заходу відбулось у семінарійній трапезній, у якій було організовано фуршет. Під час трапези студенти мали можливість поспілкуватись та поділитись своїми враженнями в дружній та невимушеній атмосфері. Після частування семінарійні хори співали українських народних пісень. Див.фоторепортаж:
|