... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2014 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
грудня 2014

Середа, 24 грудня 2014

До нашого храму ведуть всі дороги… PDF Друкувати Написати листа

о. д-р Мирон БЕНДИК

altЩе малими дітьми ми, напевно, звертали увагу на особливі будівлі, увінчані хрестами. Наші батьки називали їх церквами або храмами. Іноді батьки брали нас до храму, а в ньому наказували чемно поводитись. Храми є невіддільною складовою українського краєвиду, а також невід’ємними супутниками людського життя.

Детальніше...


П'ятниця, 19 грудня 2014

Свято Миколая в семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt18 грудня 2014 р. в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулося свято Миколая. З цієї нагоди у стінах семінарії було багатолюдно: духовенство, зокрема владики Ярослав (Приріз) та Григорій (Комар), викладачі, випускники, друзі та родичі семінаристів прибули на запрошення 3-го курсу, який і був організатором цього дійства.

Детальніше...


Неділя, 14 грудня 2014

Звітно-виборчі збори Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt14 грудня 2014 року в актовому залі ДДС відбулись звітно-виборчі збори Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". Управа представила результати діяльності Братства за минулий рік, склала подяку братчикам за служіння. Опісля відбулись вибори нової управи.

Детальніше...


Субота, 13 грудня 2014

Зимове "Слово" вже у продажу! PDF Друкувати Написати листа

alt1-го листопада 2014 року, у 70-ті роковини відходу до вічності Андрея Шептицького, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочався рік цього великого митрополита. Саме тому редколегія "Слова" вирішила присвятити зимовий номер його особі. На сторінках журналу читач матиме змогу ближче познайомитись із значенням Митрополита Андрея для нашої Церкви і для України загалом. Автори намагались з різних сторін розглянути його багатогранну особу, показати напрямки його активної діяльності, привідкрити маловідомі сторінки життя цього справді святого мужа. Не обійшлося і без Різдвяної тематики: читачі дізнаються, хто ж такі 3 царі зі Сходу, ознайомляться з проблемою датування Різдва. А у рубриці "Поезія" редколегія завіншує вам авторськими віншуваннями.

Детальніше...


Понеділок, 08 грудня 2014

У семінарійному братстві "Введення в храм Пресвятої Богородиці" поповнення! [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt7 грудня, продовжуючи святкування празника Введення в храм Пресвятої Богородиці, владика Григорій (Комар) здійснив Чин прийняття до Братства нових членів. В цей день постриг у братчики прийняли 14 другокурсників. З запаленими свічками у руках брати урочисто прийняли обітниці Братства, таким чином поповнивши велику родину шанувальників Пресвятої Богородиці, яка об'єднує велику кількість семінаристів, які навчаються в Дрогобицькій, Львівській і Київській семінаріях, священиків і тих, хто вже у вічності підносить свої молитви до Марії, на чолі з великим мужем молитви о. Ісидором Дольницьким.

Детальніше...

Молитовні чування на празник Братства [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt6 грудня о 21.30 братчики на чолі з духівником - владикою Григорієм (Комаром) зібрались в каплиці Братства. Звідси почалась молитовна хода з іконою Введення в храм Пресвятої Богородиці. Семінаристи зі свічками у руках і піснею на устах вирушили слідом за іконою. "Пресвятая Богородице, спаси нас!" - піднесено лунала молитва. Обійшовши навколо семінарії братчики урочисто увійшли до семінарійного храму і тут занесли свої щирі молитви до Богоматері. Так розпочалось святкування празника Братства Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Детальніше...


Субота, 06 грудня 2014

Реколекції Братства PDF Друкувати Написати листа

altЗ нагоди празника Введення в храм Пресвятої Богородиці 1, 2 і 5 грудня відбулись традиційні реколекції для однойменного семінарійного Братства. Реколектантом був його довголітній духівник владика Григорій (Комар). Протягом 3 днів, щовечора, після закінчення усіх денних справ і обов'язків, братчики збирались у каплиці Братства, щоби помолитись і почути науку архиєрея. Кожна реколекційна наука розпочиналась акафістом до Пресвятої Богородиці.

Детальніше...


П'ятниця, 05 грудня 2014

Проректор з навчання ДДС взяв участь у засіданні робочої групи Патріаршої Комісії у справах духовенства УГКЦ PDF Друкувати Написати листа

5 грудня 2014 р.Б. у приміщенні Львівської духовної семінарії відбулося засідання робочої групи Патріаршої Комісії у справах духовенства УГКЦ. Згідно з планом роботи, затвердженим під час пленарного засідання комісії у травні цього року у Зарваниці, відповідальні за навчальну частину семінарій УГКЦ в Україні зустрілися, щоб визначити актуальний стан реалізації затвердженої Синодом єпископів УГКЦ навчальної програми.

Детальніше...


Середа, 03 грудня 2014

Велика Вечірня з Литією з нагоди празника Введення [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt3 грудня 2014 року Божого у семінарійній каплиці була відправлена Велика вечірня з Литією та Утреня в честь празника Введення в храм Пресвятої Богородиці. Богослужіння очолив преосвященний владика Григорій (Комар) та префект семінарії о. Василь Вербіцький. Під час канону утрені відбулось мирування.

Детальніше...