Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Святкування Різдва Христового у с. Петрівка Перша |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 01 February 2012 09:44 | |||
Семінаристи Святослав Розлуцький (ІІІ курс) та Віктор Телегій (І курс) різдвяні місії проводили у селі Петрівка Перша Донецької області, Олександрівського району у храмі Різдва Івана Хрестителя. Адміністратором парафії є о. прот. Віктор Коханський. Протягом десяти років перебування на парафії він щиро та з любов’ю приймає семінаристів з західних терен України. На цих теренах брати побували вперше, де мали змогу почерпнути досвід місійного життя і власними очима побачити становище УГКЦ на Сході. В часі Різдвяних свят браття брали участь у богослужіннях, а також разом з парафіянами несли вістку про народження Ісуса Христа по домівках вірних, співаючи колядки, а також відвідували й дві інші парафії отця Віктора. Різдвяні вакації братів на Донеччині тривали лише 7 днів, однак їхні серця переповнені Різдвяною радістю. «Приємно було зустріти наших земляків, які були депортовані внаслідок тоталітарного режиму. Висловлюємо вдячність Братству Семінарії та духівнику о. Григорію за надану нам можливість відсвяткувати Різдво разом з нашими громадами на сході України,» – відгукуються про місії брати Святослав та Віктор.
|